Zpět na » Primera Division » Kdo je lepší pro Real Madrid? Neymar nebo Mbappé?

Primera Division - Kdo je lepší pro Real Madrid? Neymar nebo Mbappé?

Kdo je lepší pro Real Madrid? Neymar nebo Mbappé? © americatv.com - Mbappé s Neymarem

1

Líbilo se

20.10. - Skutečnost, že byla u Brazilce Neymara odhalena výstupní klauzule ze smlouvy platná pro rok 2020 ve výši 215 milionů eur, znovu rozdmýchala debaty o jeho možném přestupu, či spíše návratu do Barcelony. Nicméně ani eventuální přestup do Realu Madrid, který byl hodně zmiňován především v létě, by nebyl tak úplně od věci.

Zejména poté, co se Bílý balet střelecky trápí. Čtyři zápasy nedal jediný gól a dnes má v plánu přerušit takovou černou sérii, nejhorší od roku 1985, proti průměrnému Levante. Každopádně nevídaný střelecký výpadek, jenž úzce souvisí s odchodem Cristiana Ronalda, poukazuje na nutnost angažovat nějakou ofenzivní hvězdu a Neymar by mohl být jednou z nich. Ovšem experti zvažují i jiná jména. Harry Kane, Raheem Sterling, anebo třeba spoluhráč Neymara z Paris St. Germain Kylian Mbappé.

Bývalý hráč Bílého baletu Steve McManaman se každopádně spíše přikláněl k mladšímu z útočné dvojice pařížského klubu. O přestup Mbappého se mimochodem Real snažil úpěnlivě už v létě 2017, ale mladíček dal tehdy při odchodu z Monaka přednost setrvání ve své rodné zemi před odchodem na Bernabéu. „Proč by se takový přestup nemohl uskutečnit? V téhle době je možné všechno. Podle mě by sice Real nezaplatil tolik peněz, ale stejně tak jsem si nikdy nemyslel, že by někdy Cristiano Ronaldo opustil klub a podívejte, co se stalo. Kterého z dvojice Neymar - Mbappé bych preferoval pro Madrid? Určitě druhého z nich. Je mladší, je mu teprve 19, můžete ho víc naučit a také by ho podle mě bylo snazší přivést,” míní bývalý hráč Blancos.

„PSG pravděpodobně nebude chtít pustit ani jednoho z nich, ale jak McManaman uvedl, Mbappého získat by bylo asi levnější. A pravděpodobně i výhodnější, neboť z Mbappého se klube lepší hráč, než je Neymar. Za pár let bude mnohem výraznější hráč, vzhledem k tomu, co předvádí v tomto věku již teď,” souhlasí expert z Bleacher Report Rory Marsden. A o Neymarově pověsti už ani nemluvě...

Kdo by podle vás byl z těchto dvou platnější hráč pro Real Madrid?

Kdo by podle vás byl z těchto dvou platnější hráč pro Real Madrid?
Mbappé
Neymar
Created with PollMaker

Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mbappe, celkem jednoznačně

Tomguncz2
Kuzma - 20.10. Odpovědět

Mbappé - levnější, lepší, mladší, charakterově správnější ...
Otázka je, zda by chtěl přestoupit a kam ?

Kuzma

Proč pro Real Madrid? Ani jeden by do toho polorozpadleho klubu dobrovolně nešel

vl4dc3v3sm1ru

Přijde Mbappé a Hazard

Rudej-dablik

spíš vidím jako pravděpodobnější variantu, že nepřijde ani jeden z nich Smajlík 2

sonnyblack

Smajlík 3 Smajlík 3 Kamo nehraj tolko fifu Smajlík 3

Blue_Lion
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články