Zpět na » Primera Division » Gerard Piqué pořádně rozlítil vedení Barcelony

Primera Division - Gerard Piqué pořádně rozlítil vedení Barcelony

Gerard Piqué pořádně rozlítil vedení Barcelony © as.com - Gerard Piqué

1

Líbilo se

16.10. - Zajímají ho víc jeho kšefty než hlavní zaměstnání. A to direktivu Barcelony hodně štve. Podle televizní stanice MEGA stoper Barcelony Gerard Piqué velice rozlítil členy klubového vedení tím, že využil čtyřdenní odpočinek, který dostal od trenéra Valverdeho v reprezentační pauze, k tomu, aby letěl lobovat za svůj nový projekt Davis Cupu do Číny.

Jak známo Piquého podnikání se dotýká nově i tenisového Davis Cupu. Je totiž šéf investiční skupiny Kosmos, která bude organizovat a štědře dotovat novou verzi této soutěže, jež se hraje přes sto let. Tak trochu si bere na starost i to, aby hráčům, kteří variantě, kdy se o salátovou mísu bude bojovat v jediném týdnu, nepřišli na chuť, vysvětlil výhody takového počínání.

Naposledy odjel lobovat do Číny, kde aktuálně hrají dva hráči, jímž se nový formát zatím zajídá. Srb Novak Djoković a Němec Alexander Zverev.

Jenže skutečnost, že se ve volném čase rozhodl cestovat 10.000 kilometrů do Šanghaje a stejnou štreku i zpátky, se vůbec nelíbila barcelonskému klubu, který ho štědře platí. A zejména v tuto chvíli, kdy jsou k mání pouze dva zdraví stopeři, Clement Lenglet a právě Piqué. Nejideálnější by v tuto dobu bylo odpočívat.

Však v pořadu španělské televize MEGA zazněla kritika barcelonského fotbalisty, kterou prý mělo vyslovit vedení klubu.

„V Barceloně mají za to, že Gerard Piqué se víc zajímá o své obchody než o to, co se děje na fotbalovém trávníku. Direktiva je velmi rozzlobena, protože letěl 10.000 kilometrů do Šanghaje a 10.000 kilometrů zpět, aby přesvědčil tenisty, kteří nesdílí jeho myšlenku hrát nový Davis Cup,“ cituje deník AS úryvek ze zmíněného pořadu.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 17.10. Odpovědět

Ten by se měl radši věnovat trénování a odpočinku momentálně protože je tragickej, na byznys a management bude mít dost času ve fotbalovým důchodu

F4BRE
COKO - 16.10. Odpovědět

No, ten je tuhle sezonu zralý na lávku tak akorát. Strašné výkony.

COKO
WyQinac - 16.10. Odpovědět

cemu se divi, ten rozumu moc nepobral

WyQinac
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články