Zpět na » Primera Division » Další Ramosova záludnost? Prošel se po Sterlingovi?

Primera Division - Další Ramosova záludnost? Prošel se po Sterlingovi?

Další Ramosova záludnost? Prošel se po Sterlingovi? © joe.co.uk - Segio Ramos šlápl na Raheema Sterlinga

2

Líbilo se

16.10. - VIDEO Sergio Ramos a kontroverzní okamžiky, to k sobě pasuje jako zadní část těla na hrnec. V paměti všech fotbalových příznivců je ještě jeho několik měsíců starý zákrok ve finále Ligy mistrů na Mohameda Salaha z Liverpoolu, díky němuž musela egyptská hvězda střídat. Včera přidal do své černé skříňky další prohřešek, když podle všeho šlápl na ležícího protivníka při zápase Ligy národů s Angličany.

Sergio Ramos často bývá ústřední postavou různých kontroverzních situací. Naposledy v květnu v Kyjevě po souboji s ním odpadl ze zbytku finálového šlágru Ligy mistrů nejlepší hráč Liverpoolu Mohamed Salah a byť se Ramos všemožně hájil, že je v tom nevině, angličtí fanoušci měli o všem jasno.

Natolik, že ho při úvodním zápase Ligy národů ve Wembley, které Španělé vyhráli 2:1, neváhali při nástupu do zápasu i v jeho průběhu vypískat.

Jenže se zdá, že i kapitánovi španělského výběru leží Angličané v žaludku za celou tu štvavou kampaň, kterou proti němu spustili. Ve včerejší odvetě nově vzniklé soutěže přijeli Three Lions do Sevilly, aby zde vrátili mistrům světa z roku 2010 porážku.

To se jim podařilo, po skvělém prvním poločase vedli na stadionu Betisu už 3:0 a možná i to způsobilo frustraci u Sergia Ramose. Ten totiž v 55. minutě podle všeho šlápl na zemi ležícího střelce dvou gólů Anglie Raheema Sterlinga. Záběry celé situace, jíž si nevšiml hlavní rozhodčí Marciniak, nejsou úplně kvalitní, ale vše nasvědčuje tomu, že se španělský obránce Realu Madrid skutečně k takové nepřístojnosti uchýlil.„Ramos měl dostat červenou za šlápnutí na Sterlinga,“
hlásaly okamžitě zprávy na Twitteru. „Viděl ještě někdo jiný, jak Ramos stoupnul na Sterlinga, nebo jen já,“ ptal se například uživatel Josh. „To jak Ramos šlápl na Sterlinga, je nechutné. Možná fanoušci soupeře budou namítat, že to neudělal schválně. Ale nezdá se mi,“ napsal pro změnu SImon12.

A ještě aby bylo zpravodajské povinnosti učiněno zadost, Angličané nakonec odvezli ze Španělska cennou výhru 3:2.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 16.10. Odpovědět

pěkně ty španělský kokoty přejeli..až mi bylo DDG líto Smajlík 2 ale co má dělat když má v obraně před sebou ještě větší tragédy než v United

Wazz
Zedman - 16.10. Odpovědět

2 články o Barce = 4 komentáře, Ramos na scéně a Coko a místní retrds jde roztrhnout, Cúles logika. Jinak není o čem, zbytečný zákrok.

Zedman
COKO - 16.10. Odpovědět

Ty jsi vyrostl asi na hodně tvrdém režimu, když jsi nemohl říct svůj názor na věc.

COKO

On samozřejmě poukazoval, že by bylo lepší se vyjadřovat víc k vlastnímu, než neustále hanit soupeře.
Jinými slovy hleď si svého (v tomto případě Piquého).

Tvoje reakce pozbývá ještě většího smyslu, když mi neustále píšeš ať na tebe nereaguju...

Bal-lack
Zedman - 16.10. Odpovědět

U Cúles je úplně jedno jestli jde o faul, gól, smlouvu atd... Pokud se to týká RM a jeho hráčů, je třeba přispěchat a ihned se vyblít. Jste experti na zatahování RM do nesouvisejících témat, stačí si pročíst Barca fóra a ty jsi toho živím důkazem. vaše paranoia a pocit méněcennosti je směšný.

Zedman
COKO - 16.10. Odpovědět

Takové zákroky, odplaty a "dirty players" jsou vždy víc žhavé téma, než to, že někdo má klauzuli ve smlouvě, tak proč se nezapojit do diskuze.

COKO
COKO - 16.10. Odpovědět

A důvod tvého breku? Když už tady zmiňuješ tu paranoiu - já nevím kdo tu přispěchal s příspěvkem, že tu blijeme na Real, přitom se tu vcelku normálně diskutuje. Na Barca fora nechodím a Real rozhodně nezatahuji, nebo se o to snažím, do nesouvisejících článků. A můj zájem o Real? Né děkuji Smajlík 3

COKO
Zedman - 16.10. Odpovědět

Přestaň si dělat do pusy, ty sem pravidelně taháš stač.y z forcaBarca. Nejste schopni diskutovat v článcích o vašem týmu, ale na Real tu máte vždy plnou hubu keců, tak jaký pak brek. Tohle je realita, vyhrajete titul a jediné co řešíte je RM. Zkus někdy nahlídnout na fóra RM, tam mají Barcu u zadnice.

Zedman
COKO - 16.10. Odpovědět

Smajlík 2 jednou jsem se tam díval, už jen články mi stačily. Opice pravidelně přispívající svými moudry, to byla taky krása. Zedmane, Zedmane, myslím, že by sis měl nejprve zamést před svým prahem. Brečíš tady nad fanoušky Barcy, ale ti od Realu nejsou o moc lepší.

COKO
COKO - 16.10. Odpovědět

a to tvoje "pravidelně" Smajlík 2 jednou jsem tu něco napsal a ty to bereš za pravidelnost. Takže pokud mi tu nepředložíš důkazy, tak stále budeš ubrečený paranoidní blb, který žvatlá blbosti a brečí, jak jsou fanoušci Barcy zlí.

COKO
Zedman - 17.10. Odpovědět

Netvrdím že jsou Cúles zlí ale hloupí Smajlík 7 Taková tvoje klasika, na fóra nechodím, ok byl jsem tam jednou atd.... Že jsou fans RM stejní Smajlík 3 podívej se tady pod články o Messim, Lordu Piquem..... vidíš tam snad nějaké?

Zedman
COKO - 16.10. Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=9VNOzZjYaWw

COKO
COKO - 16.10. Odpovědět

Slušná odplata

COKO

https://m.youtube.com/watch?v=gEYb0l4U4l8

Bal-lack

Pěkně kolíkama napřed Smajlík 1

NoIscoNoDisco
COKO - 16.10. Odpovědět

Nemám takové zákroky rád, ale pořád lepší, aby si to vyříkali takto na hřišti.

COKO

Ramos je prostě zákeřný a jeho čuňárny jsou díky jeho jen průměrnému IQ. Takoví ubožáci nemají ve fotbale co dělat.

george6454
M1Ozil - 16.10. Odpovědět

Stopka na niekolko zapasov dovidenia

M1Ozil

Kdyby ho neviděl, tak se snad hned omluví. Úmysl zřejmej.

NoIscoNoDisco

Jak ho hájím za ten incident se Salahem, tak tady není o čem.
Ramos musí mít někdy vážně v tý palici vymeteno a za takovýhle sviňárničky by se měli dostávat 2 měsíční plat - pokuty a 10 zápasů stopka.

Bal-lack

Taky ho bylo za co hájit Smajlík 7 Ale na druhou stranu Ramos umí být pořádnej zakeřnák a nějaká ta prasárna u něj není nic výjimečného.No hrát proti němu asi není žádnej med Smajlík 1

Collector
COKO - 16.10. Odpovědět

To je typický španělský prase, které hraje zákeřně, ale když do něj někdo zajede tak se válí po zemi. Podobný typ jak Pepe.

COKO

Každej se válí po zemi, když do něj někdo zajede, ne?

NoIscoNoDisco

Tak Pepe je ještě někde jinde,ten dokázal provést zhovadilosti nad kterými dokázal rozum stát.Podle mého dokázal jít do souboje i s úmyslem zranit,což mi u Ramose nepřijde.Jeho zákroky jsou tvrdé a když zákeřné tak vždy v určitých mezích.Kdežto Pepe žádné meze nemá

Collector
COKO - 16.10. Odpovědět

Víš moc dobře jak to myslím. Jen děláš blbého, protože jde přece o tanečníka a toreadora.

COKO

Věděl jsi moc dobře, jak to myslím. Jen děláš blbého, protože se ti chce.

NoIscoNoDisco
COKO - 16.10. Odpovědět

Collector: pravda, Pepe byl trochu jinde. Ramos když se ale nasere a ke všemu jeho tým prohrává, tak dokáže být taky pěkně nechutný.

COKO

Bezesporu to zvládne,nechci ho nějak obhajovat.Ja jen že Pepe je ještě silnější šálek čaje Smajlík 7

Collector
COKO - 16.10. Odpovědět

Určitě jsou horší kousky na hřišti od více hráčů. Ale asi žádný fanda Barcy, nemá rád Ramose. A to jsem ho dřív, ještě když hrál pravou stranu, měl docela rád.

COKO

Asi jako každý fanda Realu na něj nedá dopustit a ty jeho excesy rádi přehlídnem Smajlík 1

Collector
COKO - 16.10. Odpovědět

To je jasné, tak je to u většiny fanoušků. Když dostane ale červenou, určitě si na něj zanadáváš Smajlík 1

COKO

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Tak neštěstí ji nedostává často Smajlík 7 Smajlík 2

Collector
pure2 - 16.10. Odpovědět

Klasicky Ramos. Vyspevovany kapitan Smajlík 17

pure2
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články