Zpět na » Primera Division » Absence Vermaelena se protáhne. Šest týdnů mimo hru

Primera Division - Absence Vermaelena se protáhne. Šest týdnů mimo hru

Absence Vermaelena se protáhne. Šest týdnů mimo hru © marca.com - Thomas Vermaelen

0

Líbilo se

15.10. - Zodpovědní činovníci Barcelony asi nebyli moc rádi, když viděli obránce Thomase Vermaelena v utkání mezi Belgií a Švýcarskem předčasně střídat už v 73. minutě. Bylo jasné, že obránce, u nějž zranění tvoří velkou část jeho fotbalového životopisu, bude znovu mimo hru. Uzavřený na marodce. Zlé předtuchy se vyplnily.

Pověstný virus FIFA si vybral první barcelonskou oběť. Stal se jí obránce Thomas Vermaelen, který kvůli zranění svalu nedohrál duel Ligy národů mezi Belgií a Švýcarskem. Dnešní podrobná vyšetření odhalila trhlinu ve stehenním svalu a jak uvedl barcelonský klub na svých oficiálních stránkách, čeká ho absence minimálně šest týdnů dlouhá.

Ovšem Vermaelen je hráč, který je nejen náchylný ke zraněním, ale doba jejich léčení si vyžádá obvykle delší dobu, než je stanovena klubovými lékaři.

Pro Barcelonu každopádně nastává limitující situace. Na pozici středního obránce je zraněný i Samuel Umtiti, který v ideálním případě tvoří stoperskou dvojici s Gerardem Piquém. Toho v jeho nepřítomnosti zastupuje letní posila Clement Lenglet, jehož Barca kupovala ze Sevilly za 35 milionů eur.

Na Barcelonu nyní čeká náročný program. Už v sobotu hraje na Camp Nou s vedoucí Sevillou, hned nato uprostřed týdne nastoupí v Lize mistrů s Interem Milán. V neděli 28. října pak dojde na tradiční El Clásico s Realem Madrid.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 15.10. Odpovědět

Smajlík 1 To je teda pešek

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články