Zpět na » Primera Division » Hazard: Musím do Španělska, abych vyhrál Zlatý míč

Primera Division - Hazard: Musím do Španělska, abych vyhrál Zlatý míč

Hazard: Musím do Španělska, abych vyhrál Zlatý míč © skysports.com - Eden Hazard

0

Líbilo se

12.10. - Na jednu stranu chce zůstat v Chelsea, druhá půlka srdce ho zase táhne do prosluněné španělské ligy, zřejmě do madridského Realu. Eden Hazard je v tuto chvíli trochu rozpolcený, kde se bude odvíjet jeho další kariéra. Nicméně argument, proč by měl nakonec na Pyrenejský poloostrov zamířit je hodně pádný. „Chci vyhrát Zlatý míč,“ tvrdí.

Nepřestává koketovat s Realem Madrid, ve svých proslovech před médii vůbec neskrývá skutečnost, že by se mu angažmá na Santiagu Bernabéu líbilo. Už v létě při mistrovství světa řekl, že je čas na změnu, „okamžik na to objevit něco odlišného.“

Jenže byť byl zájem ze strany Bílého baletu intenzivní, belgický fotbalista zůstal na Stamford Bridge, kde mu platí smlouva ještě na necelé dva roky. Jeho cena se každý měsíc snižuje. A Chelsea neví, jak se situace s možným prodloužením závazku vyvine.

Hazarda to do Madridu táhne i z jiného důvodu. Nejen proto, aby si splnil sen, zahrát si za legendární klub. Posledních deset vítězů ankety o Zlatý míč totiž pokaždé vykrystalizovalo ze španělské ligy. Pětkrát trofej vyhrál Messi z Barcelony, pětkrát Cristiano Ronaldo z Realu. A on před novináři utrousil, že by i kvůli tomu měl jít na jih Evropy.

„Zlatý míč, proto tam chci jít, možná,“ naznačil Hazard. Nicméně zamítavě odpověděl na možnost jeho přestupu už v lednovém přestupovém okně. „V lednu určitě ne.“

„Myslím, že jsem nejlepší na světě,“ odvětil na dotaz, jestli už se na takovou trofej cítí. Ve 30členné nominaci, kterou v týdnu zveřejnil časopis France Football, pochopitelně neschází. Nicméně sám později sebekriticky poznamenal, že svého stropu určitě nedosáhl.

„Ve fotbale se můžete neustále zlepšovat. Dávat víc gólů, víc na ně nahrávat. Hodně mi pomáhá tým, ale určitě se ještě můžu zlepšovat.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tevst - 13.10. Odpovědět

tenisy - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://bentres.blogspot.cz/

tevst
COKO - 13.10. Odpovědět

Hazard mi nějak nevadí, ale tyhle kecy nemusím u kteréhokoliv fotbalisty. Ale na ZM asi nedosáhne, stejně jako stovka dobrých/stejně dobrých/lepších hráčů před ním.

COKO

Jeden z nejméně sympatických hráčů vůbec. Člověk by řekl, že takoveho chování (nejen chvástání se, ale i neúcta ke stávajícímu klubu a jeho fanouškům) je schopen jen Pogba nebo Ballotelli a ejhle, on i tenhle.

FotbalFan
Wazz - 12.10. Odpovědět

no tak doufejme lidi ,že tahle studnice moudrosti právo volit radši nemá... Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

FF úplně nechápu, dle čeho to takhle posuzuješ. Myslíš, že třeba Couts šel do Barcelony proto, aby nakrmil sirotky v Myanmaru? Mohl zůstat v Liverpoolu a ukázat světu, že je to srdcař a radši odloží trofeje a úspěchy jen proto, aby mohl nosit červenej dres. Ano, je to ideální fotbalovej svět, kterej už ale dávno neexistuje. Neudělal to Couts, proč by to dělal Hazard? Navíc, kurva, dyť ještě nikam nepřestoupil. Hazard je naopak velmi sympatickej, skromnej a nemá potřebu se mimo hřiště předvádět.

NoIscoNoDisco

A Hazard má nárok se chvástat, je to vynikající, rozdílovej hráč se stabilní formou, kterej tahá jak Belgii, tak Chelski.

NoIscoNoDisco

Tak sám o sobě říct ,,Myslím, že jsem nejlepší na světě,, je docela dost chvástavé i pokud je to pravda, natož když to pravda není. To jak neustále mluví o odchodu, jestli půjde nebo ne, to je zas dost velký projev neúcty k vlastnímu klubu. Nikdo by mu nezazlíval když by šel do Realu, ale nemusí pořád (minimálně několik měsíců) znejistovat fandy i spoluhráče, nehledě na to, že to ma vliv i třeba na další věci týkající se klubu, sponzory apod. To je naprosto neprofesionální jednání.

FotbalFan
dalko - 13.10. Odpovědět

V poslednom case co nazor to sracka od teba. ma pravo sa chvastat? To ma kazdy, no pritom to nepristane nikomu. Messi to o sebe v zivote nepotreboval tvrdit. Coutinho isiel do barcy kvoli napredovaniu svojej kariery. Kazdy svetovy hrac zacinal v nejakej dedine, ale keby tam mal ostat cely zivot, nebol by to srdciar, ale idiot

dalko

Srovnání s Coutinhem je právě kvůli tomu mimo, de facto i ten Neymar byl profesionálnější ve své interakci mířící vně z klubu

FotbalFan

Zvláštní je, že moje názory považujou za sračku jen fanoušci Barcelony.

NoIscoNoDisco

To, že to tady nebo na SKY o něm napíšou neznamená, že je to pravda. Zrovna na něj mi to fakt nesedí.

NoIscoNoDisco
Eidur - 12.10. Odpovědět

FF prosím Tě, už nic na téma Hazard nepiš. Zatím vše, co jsi vypustil v tomto, je naprosto mimo Smajlík 11

Eidur
Wazz - 12.10. Odpovědět

vymýšlí si ,přibarvuje a čte bulvár..nic takovýho Hazard nikdy neřekl.Tohle tupé dítě chce někoho hodnotit podle inteligence ba dokonce podle volebního práva? Tobě by měli vzít fofrem občanku a nechat vykastrovat ,aby se ta tupost nemnožila dál Smajlík 2

Wazz

Eidure rád se poučím stran Hazarda, tak mne vyved prosím z toho omylu a uved věci na pravou míru. Pokud tedy nějaká fakta podloží to co tu píšeš

FotbalFan

A Wazz..... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 8

FotbalFan
Eidur - 12.10. Odpovědět

Konkrétně tento rozhovor jsem s ním neviděl, ale viděl jsem desítky jiných a řekl to už poněkolikáte. Avšak vždy s úsměvem na tváři, v legraci, bez nějaké sebestřednosti. A že to teď o sobě řekl znovu, neznamená, že si to o sobě opravdu myslí. Ten slavný Real: tato sága započala, když se jeho tatík někde provalil, že ho to láká. Od té doby se ho na to v každém rozhovoru ptají. Nikdy neřekl, že odejde, jen že váhá.

Eidur
Eidur - 12.10. Odpovědět

Mohl požádat ofiko vedení, aby ho pustili a oni by jej pustili. Neudělal to. Vždy tvrdí, že jej Real láká, ale že se cítí dobře tam, kde je. Není to Thibaut, který to oznámil, že odejde. Všichni fans CFC ví, že jestli odejde, tak příští léto. A jestli za poloviční cenu nebo udělá novou smlouvu a pak přestoupí, bude to v šem jedno. Dokázal pro nás už tolik, že mu všichni přejí to, co on opravdu chce.

Eidur

Vidíš...a já s ním rozhovor neviděl a proto vycházím z toho, co je tu publikováno.

FotbalFan
Eidur - 12.10. Odpovědět

A pokud ti přijde nesympatický někdo, kdo má kladný vztah se spoluhráči, novináři, fanoušky a kdo v každém rozhovoru vtipkuje, nevymlouvá se na chyby ostatních, tak pak musíš nenávidět téměř všechny.

Eidur
Eidur - 12.10. Odpovědět

Takže soudíš někoho na základě toho, co sepíše pan Preisler, místní bulvárník? No hurá, to ti nad postelí musí viset pan starosta Novotný.

Eidur

Ufffff....raději no comment, než o tobě ztratím mínění ty starosto

FotbalFan
Eidur - 12.10. Odpovědět

Tak nezlob se na mne, ale snad víš, že tyto články jsou povětšinou vytrženy z kontextu a navíc z druhé ruky. Nehledě na nepřesné překlady. Pak je tu faktor bulvár, který podává informace v zavádějících patvarech (narážka na Preislera). Takže než někoho odsoudím, zjistím si o tom info. Tys tu psal již dříve, že je pro Tebe nejvíce nesympatický hráč, tak by mne zajímalo, proč? Dva články, co byly na FP tě přece nemohou tak ovlivnit.

Eidur

Eidure sympatie k Realu,to je plně dostačující Smajlík 7

Collector

Aby byl Hazard nesympatický

Collector

Eidure myslím si, že aby ses stal nejlepším, rozhodně musíš být sám v hlavě přesvědčenej, že to tak opravdu je a když už si to o sobě myslíš, tak proč to, i když s trochou nadsázky, neříct klidně novinářům.. Podle mě každej fotbalista musí být přesvědčenej, že může být nejlepší, kde by pak jinak brali motivaci nebo sebevědomí? Jinak s Tebou a NoIscoNodisco souhlas, FF je mimo.

LampardVIII

Ja bych se k tomu souhlasu taky pripojil Smajlík 7

tomogara
Wazz - 15.10. Odpovědět

FotbalFan klidně si tu házej smajlíků na mě kolik chceš za debila jsi tu jen a jen ty.. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz
cukr - 12.10. Odpovědět

Pojď do Barcelony. V realu tě noc dobrého nečeká Smajlík 4

cukr
cukr - 12.10. Odpovědět

Nic dobrého Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

cukr

Nikdy

FotbalFan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články