Zpět na » Primera Division » Posledních 5 chyb barcelonského Piquého, za které sklízí kritiku

Primera Division - Posledních 5 chyb barcelonského Piquého, za které sklízí kritiku

Posledních 5 chyb barcelonského Piquého, za které sklízí kritiku © FotbalPortal.cz - Gerard Piqué

2

Líbilo se

08.10. - VIDEO Už toho má dost. Za poslední týdny je neustálým terčem kritiky, podle něj nespravedlivé. Ovšem je pravdou, že barcelonský obránce Gerard Piqué svými posledními výkony na zeleném pažitu svým kibicům hodně nahrál. Jen v posledních čtyřech zápasech, které Barca nevyhrála, spáchal pět omylů. Jak hodně závažné byly posuďte sami.

Barcelona - Girona 2:2

V tomto utkání, které odstartovalo tristní šňůru Barcelony, udělal Piqué hned dvě chyby. Nejprve při gólu hostí na 1:1 trochu laxně zareagoval na centr z pravé strany, Stuani ho předskočil a následně poslal míč za záda Ter Stegena. Posléze ho v běžeckém souboji trumfnul Portu, jeho střela sice gólem neskončila, ale dorážka Stuaniho už ano. Částečně Piqué svoji chybu napravil aspoň tím, že vyrovnávací gól na 2:2 nesl jeho podpis.Leganés - Barcelona 2:1

Chyba na stadionu Butarque byla zřejmě tou největší, jíž měl Piqué na svědomí nejen v této sezóně ale možná v několika posledních. Leganés podniklo brejk, domácí útočník El Zhar ale špatně zpracoval centrovaný míč, který mu odskočil od nohy a dostal se k Piquému. Mohl s ním pohodlně naložit, například odkopem za brankovou čáru. Nicméně namísto toho balón poslal středem hřiště, kde ho zachytil Óscar a dal gól.

Barcelona - Athletic Bilbao 1:1

V dalším ligovém utkání sice nevyrobil Piqué žádnou do nebe volající hrubici, nicméně po zápase, jenž skončil další bodovou ztrátou, byl kritizován za to, že gól De Marcose padl kvůli tomu, že svým postavením zrušil možné postavení mimo hru střílejícího hráče.

Valencia - Barcelona 1:1

Na Mestalle se Piqué opět předvedl v tom záporném slova smyslu, když hned ve druhé minutě zahrávali domácí Netopýři rohový kop, ale barcelonský stoper se nepochopitelně místo odhlavičkování balónu sklonil a zády ho poslal za sebe, kde ho uklidil do branky Garay.

Je kritika Gerarda Piquého z posledních dní oprávněná?
Ano
Ne
Created with Quiz Creator

Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
shermen - 09.10. Odpovědět

I s takovým kopytem Barca pořád rabuje stadiony?!

shermen
eldZii - 08.10. Odpovědět

Objektivně bych mu pravděpodobně vyčetl první gol s gironou, druhej spíš ne.. rychlost není jeho doména a tohle prostě prohrál rychlostní souboj a to není jeho chyba..gol s leganes je jasnej bez řečí.. ofsajdová past tak zaspal ale to se stát může holt.. nemělo by ale může.. a gol s valencii za to opravdu nemohl.. každopádně kritika je asi trošku oprávněná ačkoliv přehnaná..

eldZii

Vždyť všichni kdo nejsou dementi vidí, že v posledním videu Piqué neměl šanci zachytit tu teč...
Nemám ho rád, ale tohle na jeho bedra nejde.

Bal-lack
Cornero - 08.10. Odpovědět

asi tak..tam se da max polemizovat jestli misto hry hlavou nemel spis zkusit hrat takhle nizkej balon nohou a treba by se to nestalo ale kdyz to dva metry pred nim tecuji tak na to proste nema sanci zareagovat

Cornero
Eidur - 09.10. Odpovědět

Přesně tak, za to poslední nemohl. Taktéž ten rychlostní souboj. Spíše si myslím, že kritika je velká díky jeho chování a vyjadřování se.

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články