Zpět na » Primera Division » Real Madrid se trápí. Skoro sedm hodin bez gólu a v Alavésu navíc porážka gólem v nastavení

Primera Division - Real Madrid se trápí. Skoro sedm hodin bez gólu a v Alavésu navíc porážka gólem v nastavení

Real Madrid se trápí. Skoro sedm hodin bez gólu a v Alavésu navíc porážka gólem v nastavení © lfp.es - Real Madrid prohrál v Alavésu

1

06.10. - REVIEW Trápení Realu Madrid se začíná povážlivě prohlubovat. Tři zápasy nedal gól a dnes impotentní šňůru o dalších devadesát minut natáhl. Když už se zdálo, že zůstane jen u toho a oba celky si body rozdělí, z posledního útoku Bílý balet od Alavésu inkasoval gól a překvapivě prohrál 0:1.

Alavés 1:0 Real Madrid

Gól: 90 + 5. Manu García

Alavés: Pacheco - X. Navarro, Laguardia, Maripán (88. Marín), Duarte - Pina, Wakaso (74. Manu García), Brasanac - Ibai (67. Sobrino), Calleri, Jony

Real Madrid: Courtois - Odriozola, Ramos, Varane, Nacho - Casemiro (62. Asensio), Modrić, Kroos, Ceballos - Bale (80. Vinícius), Benzema (46. Mariano)

Real Madrid začal v Alavésu slibně, pár střeleckých pokusů z kapsy vysypal, ale ten z kopačky Ceballose, jenž donutil ve 4. minutě Pacheca hodně protáhnout svoje tělo, byl na dlouhou dobu posledním vážným ohrožením branky madridského Realu, který před utkání nasčítal 319 minut bez vstřelené branky.

Naštěstí pro hosty ani Alavés před Courtoisem nijak nezářil a tak fanoušky Deportiva ze sedadel zvedla pouze akce z 27. minuty, kdy přetažený centr z levé strany vracel zpět do ohně před branku Calleri a míč na poslední chvíli hlavou odvracel Varane.

Druhá půle začala opět slibně pro Blancos. Útočník Mariano, jenž na hrotu vyměnil Benzemu, se dostal hned v úvodních minutách do dvou slibných příležitostí, ale tu první zadrbal kličkami a v té druhé ho zklamala technika při zakončení.

V 59. minutě vyzkoušel na mokrém povrchu gólmana Courtoise Duarte a belgický gólman měl s jeho dalekonosným pokusem hodně starostí. V 77. pak těsně vedle tyče střílel Jony. Real měl problémy vytvořit si kloudnou šanci, která by se dala nazvat gólová a ohrožení Pachecovy brány se v podstatě omezovalo na střely z větší vzdálenosti.

Když už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, z poslední akce udeřil Alavés. Po rohovém kopu hlavičkoval Sobrino, jeho pokus Courtois jen tečoval k dobíhajícímu Manu Garcíovi, jenž měl před sebou už jen Ramose a míč těsně nad jeho hlavou poslal do sítě. Překvapení kola je na světě a Real už čeká na vstřelenou branku téměř sedm hodin.

Další výsledky 8. kola Primera División:

Athletic Bilbao - Real Sociedad 1:3 (32. Muniain - 30. a 74. Oyarzábal obě z penalty, 47. Sangalli)
Girona - Eibar 2:3 (39. a 41. Stuani - 11. Charles penalta, 45+5. Arbilla, 72. Enrich)
Getafe - Levante 0:1 (60. Bardhi)