Zpět na » Primera Division » Je zranění Umtitiho vážné? Zatím nikdo neví

Primera Division - Je zranění Umtitiho vážné? Zatím nikdo neví

Je zranění Umtitiho vážné? Zatím nikdo neví © as.com - Samuel Umtiti

0

Líbilo se

29.09. - Barcelona jde do dnešního souboje s Athleticem Bilbao bez svého top obránce Samuela Umtitiho. To je jediná jistota, která v tuto chvíli existuje. Dál už se totiž informace značně rozchází. Nikdo totiž s jistotou neví, jak vážné je zranění francouzského obránce.

Včera se na tréninku otevřenému médiím neukázal Samuel Umtiti. Vedení klubu informovalo o tom, že francouzský zadák chyběl kvůli „bolestem v levém koleni“. Nic víc. Žádný konkrétní popis zranění. Ani upřesněná doba léčení.

Ani na pozdější tiskové konferenci trenér Ernesto Valverde před dnešním utkáním s Athleticem Bilbao nebyl o moc víc konkrétní. Ale hovořil spíše v optimistickém tónu, že nejde o nic vážného. „Má bolesti v koleni. Nemůže hrát ve středu (Barcelona v hraje v Londýně s Tottenhamem - pozn.) a uvidíme, jestli bude k dispozici pro následující zápas. Zatím to vidíme tak, že bude v pořádku, že jde jen o lehkou bolest.“

Jenže katalánská televize TV3, která je úzce propojena s klubovými kuloáry, přinesla mnohem pesimističtější zprávy. Podle jejího vyjádření má Umtiti poškozenou chrupavku levého kolene a může tak přijít o více zápasů, než jen ten dnešní a utkání Ligy mistrů ve Wembley.„Lékaři se přiklonili ke konzervativní léčbě, která se protáhne na tři týdny. Cílem je zjistit, jestli bolesti ustoupí na základě klidu a práce fyzioterapeuta. Pokud ale nedojde ke zlepšení, přistoupí se k chirurgickému zákroku. Pak by byl Umtiti mimo hru asi šest týdnů,“ napsal deník AS.

Barcelona má v tuto chvíli k dispozici jen tři stopery, ale ani jeden z nich se nezdá být v úplně dobré formě. Piqué, Lenglet i Vermaelen sklidili v posledních zápasech spíše kritiku.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články