Zpět na » Primera Division » Saviola s Del Pierem, to nepůjde

Primera Division - Saviola s Del Pierem, to nepůjde

0

Líbilo se

12.02. - Javier Saviola a Alessandro Del Piero? Tak to by se k sobě moc nehodilo. Vyjádřil se tak alespoň trenér Staré dámy z Turína Didier Deschamps. Už od zimního přestupního termínu se totiž spekuluje o možném přestupu argentinského útočníka do klubu z pod alpských velikánů.

Juventus je tak přiřazen k týmům, které se hodně zajímají o mohutný rozkvět argentinského střelce. Navíc charismatický trenér Juventusu Didier Deschamps velice dobře zná Javiera Saviolu ze společného působení, když „El Pibita“ vedl při jeho hostování v sezoně 2004-2005 v Monacu. Moc dobře ví, že se jedná o skvělého a nebezpečného hráče, ale zcela vylučuje, že by mohl Saviola hrát v jednom útoku společně s Alessandrem Del Pierem.

Z jediného důvodu. Oba dva jsou postavou spíše menší a v útoku by k sobě potřebovali někoho většího vzrůstu, než oni dva. Takhle to vysvětlil na tiskové konferenci před utkáním svého Juventusu s Vicenzou,které skončilo remízou 2:2. „Znám Saviolu dobře, pracovali jsme spolu v Monacu a jeho hodnota, jako fotbalisty je neoddiskutovatelná, ale víme, že by tu byl problém soužití spolu s Del Pierem. U těchto dvou není možné, aby hráli spolu, myslím si, že jsou příliš malí a že by spíš měli být doplněni nějakým vyšším hráčem,“ uvedl trenér Staré dámy.

Spekulace ohledně Saviolova přestupu do Juventusu se rozdmýchaly během ledna a jedním z hlavních původců těchto zaručených zpráv byl i jeho kamarád, záložník Zaragozy D’Alessandro, který uvedl, že Saviola je v kontaktu s Juventusem. Od té doby v Itálii téma Saviola nemá konce. Již dříve se však Argentinec vyjádřil, že jeho prioritou je zůstat v dresu azulgranas a nejdříve prostudovat nabídku Barcelony, jestli nějaká přijde, a pak teprve eventuelně pokračovat v hledání dalšího působiště. A Saviola moc dobře ví, že díky výborné formě v posledních dnech je zájemců hodně.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články