Zpět na » Primera Division » Isco kvůli slepému střevu může přijít o El Clásico

Primera Division - Isco kvůli slepému střevu může přijít o El Clásico

Isco kvůli slepému střevu může přijít o El Clásico © marca.com - Isco Alarcón

0

Líbilo se

26.09. - Minimálně jeden měsíc bude chybět záložník Isco Alarcón trenérovi Realu Madrid Julenu Lopeteguimu. Španělský reprezentant se totiž včera podrobil operaci akutního zánětu slepého střeva a je v ohrožení jeho účast v říjnovém El Clásicu v Barceloně.

Záložník Isco Alarcón bude přibližně čtyři týdny mimo hru. Na marodce ale není kvůli zranění z fotbalových bitev, ale kvůli záležitosti, která se čas od času nevyhne ani vrcholovým sportovcům. Včera mu byl totiž operován akutní zánět slepého střeva. Ty zjistil poté, co přijel ráno na společný trénink týmu.

„Ráno nám řekl, že má bolesti a nemůže proto trénovat. Museli ho odvézet do nemocnice, kde ho čekala operace. Naštěstí jde všechno dobře a jeho rekonvalescence se nijak neprotáhne. Přejeme mu brzké uzdravení a budeme přemýšlet nad tím, kdo ho na trávníku nahradí,“ uvedl trenér madridského klubu Lopetegui.

Dnes Real Madrid na svých oficiálních stránkách potvrdil, že operace proběhla úspěšně a Isco byl propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování. Cílem je, aby se hráč stihl dát do kupy na klíčový zápas podzimu, El Clásico, které se bude hrát na Camp Nou v Barceloně.

To se hraje za měsíc, v neděli 28. října 2018 od 16.15, takže účast v Isca v tomto střetnutí je v ohrožení.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články