Zpět na » Primera Division » Kamerunec nechtěl nastoupit

Primera Division - Kamerunec nechtěl nastoupit

0

Líbilo se

12.02. - Dost překvapivá informace zazněla včera na tiskové konferenci po utkání FC Barcelona – Racing Santander (2:0) z úst trenéra mistrovského celku. Frank Rijkaard přiznal, že chtěl, aby Samuel Etoo nastoupil na pár posledních minut do hry, ale Kamerunec to odmítl.

. Na tiskovce všechny zaskočil svou odpovědí: „Eto’o? Rozcvičoval se u postranní čáry, ale nastoupit nechtěl.“ Bez bližššího vysvětlení. Samuel Eto’o se spolu s Oleguerem a Van Bronckhorstem a za pozorného dohledu kondičního trenéra Alberta Rocy zhruba od 73.minuty rozcvičoval a v 84. minutě se šel posadit zpět na lavičku. Během tohoto časového úseku již byla tvář Etoo dost vážná, více než kdy jindy, což už dávalo menší signály, že něco není v pořádku. Když delegát Carles Naval řekl Rocovi, aby kamerunského útočníka zavolal, ten si to namířil k lavičce a sedl si do druhé řady, k velkému překvapení trenérů. Eusebio byl ten, kdo chtěl po Etoo vysvětlení, ale nedočkal se ho. Novináři z tohoto excesu chtěli vytěžit co nejvíce, ale Rijkaard neměl příliš chuť o inkriminovaném okamžiku hovořit.

„Chtěl jsem, aby Eto’o nastoupil. Poslal jsem Eusebia, aby mu to vyřídil a on to tak udělal. Ale Etoo mu řekl, že nechce nastoupit. Tak to řekl Eusebio mě.“ Rijkaard přiznal, že nezná důvodu, proč Etoo nenastoupil, ale je přesvědčen o tom, že Eusebio je zná. Kamerunec opouštěl Nou Camp aniž by chtěl uvádět nějaká prohlášení, ale jeho spoluhráči mu vyjádřili podporu. „Jeho situace je obtížná pro kohokoliv, kdo má vítěznou mentalitu, jako on, čtyři měsíce nehrál, je dychtivý,“ uvedl Edmílson. Rijkaard doufá, že se dnes s Etoo sejde a probere celou věc. Na začátku této sezony již měl holandský trenér s Kameruncem menší konflikt, když se po finále španělského Superpoháru nezúčastnil vítězných oslav, a naštvaný odešel o poločase, protože byl vystřídán.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články