Zpět na » Primera Division » Messi byl po zápase s Gironou opravdu naštvaný. Ani ruku rozhodčímu nepodal. Stěžoval si i Piqué

Primera Division - Messi byl po zápase s Gironou opravdu naštvaný. Ani ruku rozhodčímu nepodal. Stěžoval si i Piqué

Messi byl po zápase s Gironou opravdu naštvaný. Ani ruku rozhodčímu nepodal. Stěžoval si i Piqué © FotbalPortal.cz - Messi odmítl po zápase s Gironou podat rozhodčímu ruku

1

Líbilo se

24.09. - VIDEO Včerejší duel s Gironou byl pro Lionela Messiho speciální. Historický a rekordní. Stal se totiž cizincem, který nastoupil do nejvíce zápasů španělské ligy. Jenže významný milník hodný oslavy mu pořádně zhořkl. Barca se totiž v deseti mužích nedokázala vypořádat se svým soupeřem a Argentinec byl po závěrečném hvizdu pěkně rozladěný z rozhodčího Manzana.

Barcelona ztratila první body. Nesplnila roli favorita v derby s Gironou a jen remizovala 2:2. Nicméně průběh zápasu značně ovlivnila situace z 35. minuty, kdy byl po červené kartě vyloučen stoper domácího týmu Clement Lenglet. Pod sprchy šel až na základě záběrů od VAR, který odhalil jeho úder do tváře hráče Girony Pere Ponse.

Hráči Barcelony se cítili tímto verdiktem poškozeni, jelikož dle jejich názoru nebylo úmyslem francouzského fotbalisty udeřit Ponse loktem do obličeje, navíc argumentovali tím, že ani Pons ve vzájemném souboji nebyl úplně bez viny.Že tato událost značně zasáhla vždy pohodově naladěného Messiho dokazuje fakt, že po skončení utkání se mu snažil rozhodčí podat ruku, nicméně argentinský útočník mu toto gesto neoplatil a navíc vypustil ze svých úst pár poznámek, bezpochyby výčitek k řízení duelu s Gironou.

Problém s rozhodnutím sudího měl už o přestávce Gerard Piqué, jenž v tunelu uvnitř stadionu diskutoval s rozhodčím Gilem Manzanem. „Opravdu si myslíš, že to byl úmysl? Vždyť ho fauloval. Je to pořád stejná historie,“ stěžoval si obránce a střelec vyrovnávací branky a současně narážel na předchozí „újmy“, které tento sudí měl vůči Barceloně učinit.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 25.09. Odpovědět

On je celkově problém v rozhodčím, kterého nikdo z Barcy nemusí. Manzano je debílek a ví to každý ve Španělsku, to je ten šulínek, který si loni z Villarrealu vezl taštičku Realu a ten, který ještě před nedávnem šéfoval fanklubu Realu - takoví idioti by rozhodčího vůbec dělat neměli.

COKO

Jee, zase ta taška plná konspirace. Vlastně taška plná konspirace dává ve výsledku zapravdu všem, který tvrděj, že liga je pod taktovkou dona Peréze. Když se to vezme kolem a kolem, tak podle culés vlastně hráči Barcy nemají rádi žádný rozhodčí. Buď pískají moc nebo pískají málo. Coko neber to jako útok, ale myslim, že tohle je i pod tvojí úroveň myšlení. Hlavně mam na mysli teda tu igelitku s logem Realu.

NoIscoNoDisco
Zedman - 25.09. Odpovědět

Coko koukám další návštěvní forcaBarca, co přebírá fake Smajlík 3 Foto taška Villarreal, je fake kdy na fotce není Manzano, ale hráč Espanyolu a foceno bylo po zápase RM vs. Espanyol. Tak samo je fake že Manzano byl prezidentem fanklubu RM. Stačí používat mozek a mít trochu přehled a hlavně nadhled a nebýt zabedněný Cúles.

Zedman

Taky nemam rád Barcelonu, ale spotřebiče Beko mam doma hned 2. Asi je vyhodim z balkónu.
A jestli teda ta taška značí korupci ve prospěch Realu, proč za posledních 10 let vyhrál Real titul 3x??? Fuck logic.

NoIscoNoDisco
COKO - 25.09. Odpovědět

Píšu, že hráči Barcy ho nemusí, ostatně Pique mu v tunelu dal dost za uši. Takže problém nebude v Messim, že mu nepodal ruku, ale v celé kabině, která nemusí rozhodčího. A vy tu hned vystartujete jako čertíci z krabičky.

COKO
COKO - 25.09. Odpovědět

Ale to že Manzano byl v čele fanklubu Realu je dost známá věc, takže se ani nedivím, že hráči to berou jako útok. Asi bych taky nebyl nadšený, aby mi takový rozhodčí pískal zápas.

COKO

Jasně, že skáčeme jak čertíci, protože jsi to napsal, tak, jak jsi to napsal Smajlík 7

NoIscoNoDisco
COKO - 25.09. Odpovědět

Dobrá, nechal jsem se unést. Nicméně ona celá kabina má dost averzi na tohoto rozhodčího, a není to jen kabina Barcy, ale vícero týmů. Proto se divím, že vůbec nechávají takové rozhodčí pískat. Ono dlouhodobě stojí rozhodčí ve Španělsku za hovno a nic se s tím nedělá.

COKO
Zedman - 25.09. Odpovědět

Ano rozhodčí nejsou kvalitní, i když ti mladí nejsou špatní a situace se zlepšuje. Ale podléhat nějakým fake news, věřit jim a ještě je vědomě šířit je vtipné.

Zedman
TrutaCZ - 25.09. Odpovědět

Takže když někdo nemá rád nějakého rozhodčího, znamená to, že nemá pískat? Co tohle je sakra za logiku?

TrutaCZ
COKO - 25.09. Odpovědět

Přinejmenším mi přijde dost zvláštní, že Sergi Roberto dostane za červenou stopku na 4 zápasy a Ramos třeba jen na jeden, ale to je fuk, nehodlám to tu řešit na dalších 20 příspěvků. Rozhodčí to dost nedávají a pokud si na rozhodčího stěžuje více klubů, tak by se to přinejmenším mělo nějak řešit.

COKO

Nezapomenutelný. Asi taky jen nervy v zápase.
https://www.youtube.com/watch?v=BnesOQTbWeQ

NoIscoNoDisco
Wazz - 25.09. Odpovědět

vždycky to byl malej arogantní hajzl...nevím co se tu dohadujete...to že je nejlepší fotbalista je věc druhá...někde se musí projevit ta typická argentinská vypatlanost Smajlík 3

Wazz
TrutaCZ - 25.09. Odpovědět

https://youtu.be/MEMUsC8ppU0

TrutaCZ

Balmain: Ty jsi zapoměl na jednu zásadní věc , nesrovnávej skokana do vápna a Messiho,který toho ustojí za zápas až až... A je jasné ,že mu taky rupnou nervy, když ho okopávají jak zahrádku. Tohle snad vidí každý soudný člověk co fandí fotbalu.Uznávám Ronalda jako hráče, ale je to prostě kundička, jako jeho nástupce Ney. Tohle je rakovina mužského fotbalu.

OVKlobasa
TrutaCZ - 25.09. Odpovědět

V téhle diskuzi ale přece nejde o Ronaldovy simulace péče....nevím proč to sem taháte. Jde o chování. A souhlasím s tím, že kdyby to samý udělal kdokoliv jinej, většina z vás to tady odsoudí. Ale udělá to božský Leo, tak jsou to normálně nervy v zápase, které občas ujedou...pokrytectví v praxi.

TrutaCZ
COKO - 25.09. Odpovědět

Truta: já neřeknu, kdyby Messi tahal hráče za pačesy, plival na ně, dával jim pěstí nebo do nich kopal. Není to žádný Costa, Pepe ani Ramos. Nevyhlašuje do novin jak je nejlepší a na sociálních sítích nevypisuje nesmysly. To se tu řeší, takže mi uveď pravý důvod jeho hatu.

COKO

Minimálně, Coko, má Messi na ruce kapitánskou pásku, tak by se podle toho měl chovat, nemyslíš? Opět se diskuze zvrhne ke srovnávání Messiho a Ronalda? Ramos je horká andaluzská hlava, toreador, tanečník tanga a hudebník. Neomlouvá ho to, ale leccos to vysvětluje. Každej má nervy na pochodu z něčeho jinýho a projevuje se to různě. Někdo kopne balon do diváků nebo nepodá ruku sudímu. A někdo jinej zase nejde pro tvrdší zákrok daleko. Ale pořád mi přijde únosnější to řešit na hřišti...

NoIscoNoDisco

...v pomyslnym oktagonu, než kopat balon do davu a pak ještě dělat, že nic. A co jako, že toho Messi za zápas ustojí kolikrát víc, než by měl a chtěl..? Co Hazard? Co Banega? Co spousta dalších hráčů s nízkym těžištěm a vynikající kontrolou balonu? Pokrytectví a alibismus v praxi. Nic víc.

NoIscoNoDisco
COKO - 25.09. Odpovědět

Isco: ale prosím tebe, obahuješ Ramose že je tanečník? Co to ma kurva společného s fotbalem, ty jsi se uplně pomátl. Pique je taky showman, dělá pičoviny a proto ho nebudu obhajovat za jeho výroky, ty jsi fakt upadl na hlavu. Na hudebníky a tanečníky ti z vysoka kašlu. Asi jsi zapomněl jak se Ramos dokáže chovat ke svým repre kolegům a dávat jim par facek po zpackaném zápase. Ale on je tanečník takže může

COKO

Jen jsem ti chtěl nastínit náturu, která, řekl bych, hraje v tomhle ohledu docela velkou roli.

NoIscoNoDisco

A ještě tam napíš, že ho to neomlouvá a co ty uděláš? Hned to bereš jako obhajobu Smajlík 2

NoIscoNoDisco

*napíšu

NoIscoNoDisco

A znova, pořád mi přijde lepší si to vyříkávat na hřišti, než kopat balon do diváků. To, jak řešíš emočně vypjatý situace o tobě taky dost vypoví.

NoIscoNoDisco
COKO - 25.09. Odpovědět

Dobře, ale když se podívám na ten hate vůči Messimu (možná se mi to jen zdá a přeháním), tak to vypadá, jako by každý zápas na hráče plival, dělal brutální fauly, kopal do nich, kousal je, ukazoval tam fakáče, hajloval a po zápase ještě o sobě prohlašoval že je borec. Do neděle to byl jeden případ, kdy nakopal ten míč (před 8-10 lety?) wow.

COKO
COKO - 25.09. Odpovědět

Isco: sorry, ale mít na stadioně 75 000 takových volů jako tady, tak těch míčů tak nakopnu 20. Tím ho nijak neobhajuju, dělat to neměl, ale není to to nejhorší co fotbalista udělat může a ty bys ho hned poslal do kouta na hrách a nejraději byste chtěli jeho skalp a pověsit na kříž.

COKO

Přeháníš. Smajlík 1 Celý je to postavený na tom, co napsal Balmain. Že kdyby to udělal Cr, je tu nablito.

NoIscoNoDisco
COKO - 25.09. Odpovědět

Vážně? Neviděl jsem nablito když vytahal za pačesy toho borce v LM.

COKO

Já tady žádnej hejt neregistruju teda. Fanoušci jsou různý a na protivníka budou "plivat" vždycky, ale profíka by to nemělo nijak rozhodit. Dokud mu teda někdo nepřiloží 9mm na spánek. Jsem zastáncem toho, že na hřišti si hráči mezi sebou můžou dělat takřka, co se jim zachce, ale tahat do toho "civilisty"? Jeden takovej blázen, co dal push-kick fandovi, už tu byl. Nepřijde mi to v pořádku. Kdyby někdo trefil tim balonem mojí dceru do obličeje, i třeba hráč Realu, tak si ho najdu a zlámu mu hnáty

NoIscoNoDisco
COKO - 25.09. Odpovědět

No byla to hovadina o tom žádná, ale fanoušci taky nejsou svatí s petardama, bordelem co hážou na hřiště nebo opičími zvuky. Zas Messi není žádný Carlos aby tím svým lobem tam někoho přizabil, myslím, že fanoušci schytají mnohem horší rány když sedí za bránou. Divím se, že tu nevytáhneš Carvajala, který po golu ukazoval fakáče na fanoušky.

COKO
COKO - 25.09. Odpovědět

Můžeme se tu dohadovat do nekonečna, za posledních 10 let bylo v EC spousta takových momentů a u různých hráčů. Jen se mi zdá, že je fakt velký hate na Messiho a nedokážu pochopit proč. Když takový Ronaldinho hrál, tak mu tleskali ve stoje, Messi až na to nakopnutí se na hřišti vyvarovává takovým věcem a stejně to od fanoušků schytává, přitom bych ho přirovnal k Modričovi, tichý, uzavřený a vždy je až vzadu.

COKO
balmain - 24.09. Odpovědět

bože, kdyby tohle udělal Ronaldo, tak se tu fanoušci Barcelony totálně zeserou

balmain

...tak tak.

NoIscoNoDisco
COKO - 24.09. Odpovědět

Co Ronaldo, on to udělal celý Real Smajlík 3

COKO
Zedman - 24.09. Odpovědět

To si piš. Ale přece Saint Messi, srdcař, neplive na hráče, nežducha do rozhodčího, vždy mu podá ruku, prostě světec.

Zedman

Jinak tohle by asi Ronaldo neudělal, protože by se už do té situace, kdy ho protihráči nepřipraví o míč jinak než faulem, nedostal Smajlík 9 Smajlík 9 Smajlík 3

FotbalFan
COKO - 24.09. Odpovědět

Sranda, myslím, že kdybyste měli z poloviny takového hráče jako je on, tak ho tu vychvaluješ do nebes. Osobně ten hate a nenávist vůči němu nechápu, přitom to není žádný zamindrákovaný kašpar.

COKO
Zuppi - 24.09. Odpovědět

tak tak

Zuppi

Asi nějaký komplexik tam bude přítomen, ale asi bych ji měl taky kdyby hrál třeba za Real:-)

FotbalFan
R10-N11 - 24.09. Odpovědět

Souhlas s Cokem ohledne Messiho taky nevim komu co udelal tak zasadniho? Ikdyz asi rozumim, ze konkurence reaguje spis na fans nez Messiho samotneho, ale ne vzdy. A ze jednou zacas vypeni vsak ve hre je spoustu emoci a kdyz prijde kontroverze nekdo ho slapne tu dostane loket a hrozne rychle se muze stat, ze se cejtis poskozen a je normalni, ze i tichy clovek co malo kdy reaguje udela neco co mu neni vlastni. Smajlík 1

R10-N11
balmain - 24.09. Odpovědět

Neprijde si občas trosku pokrytecký klucí?

balmain
balmain - 24.09. Odpovědět

Neprijdete*

balmain
R10-N11 - 24.09. Odpovědět

No pokrytec bych byl vytykat to jinejm hracum, coz se u me fskt nedeje. To uz musi byt prasarna s kterou nesouhlasi celý svet. Ale nemuzu mluvit za oststni. Treba Ronalda jsem casto i obhajoval.

R10-N11
balmain - 25.09. Odpovědět

tak to si čestná výjimka Smajlík 7

balmain
COKO - 24.09. Odpovědět

Ani nejde o tu redku, jako spíš o to, kolik toho pouštěl ve druhém poločase.

COKO
Jackopz - 24.09. Odpovědět

Posledných 10min minimálne 3 fauly na hranici 16ky a VAR nič.. Girona naťahovala hru ako sopeľ a nadstavili 3min. Smajlík 3

Jackopz

VAR je na řešení sporných situací a momentů, jako jsou ruce ve vápně, fauly ve vápně, ofsajdy a nejasný góly. Kdyby se měl VARem posuzovat každej prd, tak trvá zápas 280 minut.

NoIscoNoDisco
Jackopz - 25.09. Odpovědět

Lenže tam boli 2 zákroky na hranici 16-ky a jedna v nej Smajlík 7

Jackopz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články