Zpět na » Primera Division » Zaplatí šejk 45 milionů?

Primera Division - Zaplatí šejk 45 milionů?

0

Líbilo se

12.02. - Situace Cristiana Ronalda v Manchesteru United by se mohla rapidně změnit. Podle zpráv britského periodika News of the World předložil Ronaldo Manchesteru překvapivé ultimátum. Portugalský fotbalista touží vylepšit svůj příjem a podle jeho návrhu by se stal nejlépe placeným fotbalistou světa.

Přišel by si na nějakých dvanáct milionů eur za rok. Ronaldo by asi hodně rád opustil britské ostrovy a raději by se vyhříval na španělském sluníčku, než pobíhal po stadionech nevlídné Anglie a podle vydání výše uvedeného titulu je tato možnost hodně pravděpodobná. Ve zprávě se totiž uvádí, že jistý arabský šejk je ochoten zaplatit 45 milionů eur, aby Cristiano Ronaldo přišel v létě do katalánské metropole. Zástupci hráče chtějí využít tuto okolnost a přitlačit na vedení Manchesteru United, aby Cristianovi vylepšilo dosavadní smlouvu. Jestliže se jim to povede, bral by Ronaldo 250.000 eur týdně, tedy milion měsíčně. Jistý zdroj blízký Ronaldovi uvádí: „Ještě se uskuteční hodně schůzek, aby se ukázalo, co bude s novým kontraktem Cristiana, ale jestliže United říkají, že je nejlepší fotbalista na světě, měli by mu dát i nejlepší plat na světě.“

Real Madrid a Barcelona jsou dva kluby z mnoha, kteří pasou po letos rozkvetlém fotbalovém umění mladého Portugalce. Katalánci zřejmě mají ve svém arsenalu jednu zbraň těžkého kalibru. Arabského šejka Mansoura Al-Balawiho, vlastníka arabského fotbalového klubu Al-Ittihád. Ten by byl ochotný zaplatit 45 milionů eur za přestup Cristiana Ronalda do Barcelony. Al-Balawi, podle listu News of the World má výborné vztahy s prezidentem Barcelony Joanem Laportou. Přátelství se navíc ještě utužilo při nedávné prosincové návštěvě Joana Laporty v Orientu, během níž se dohodla dvě přátelská utkání s katalánským klubem a výstavba šesti fotbalových akademií. „Udělám všechno potřebné, abych Barce pomohl koupit tak skvělého hráče jako je Cristiano,“ prohlásil šejk Al-Balawi. Prohlášení samotného hráče se v posledních dnech omezila pouze na odrážení spekulací. „Vždycky jsem říkal, že se mi španělský fotbal líbí, svým herním stylem mě přitahuje. Mám smlouvu v United a jestli chtějí kluby s někým mluvit, musí mluvit s mým agentem, ne se mnou,“ uvedl Ronaldo.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články