Zpět na » Primera Division » Robinho zvažuje své možnosti

Primera Division - Robinho zvažuje své možnosti

0

Líbilo se

13.02. - Robinho nevyloučil, že na konci sezóny požádá o schůzku s vedením a trenérem Realu Madrid, aby zjistil jestli s ním i nadále počítají do základní sestavy a jestli má týmu ještě co nabídnout. Smlouvu má ještě na další tři sezóny, ale chce zhodnotit svoji situaci s vedením.

Potřebuje se cítit potřebný pro celé mužstvo a hrát pravidelně. V této chvíli není zrovna dvakrát spokojený se svou rolí v Realu Madrid.

Brazilec je obeznámen o tom, že se o něho zajímá Milán, který by mu chtěl nabídnout smlouvu i lepší podmínky než má v Realu. Tohoto zájmu může také využít, aby si vynutil schůzi s vedením a projednal svůj možný odchod. S vedením Realu Madrid už během schůzek ohledně přestupu Ronalda, mluvil Adriano Galliani, vedoucí delegát italského klubu, o zájmu, který ma milánský klub právě o Robinha.

Real Madrid je ochotný vyjednávat o přestupu mladého Brazilce jedině tehdy, jestli bude klub schopný zaplatit částku, která převyšuje 30 miliónů eur. Sice je pravda, že Robino stál 24 miliónů eur, ale projevil se jako hráč, který má větší hodnotu.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články