Zpět na » Primera Division » Real Madrid žádnou nabídku na přestup vytouženého útočníka nakonec neposlal

Primera Division - Real Madrid žádnou nabídku na přestup vytouženého útočníka nakonec neposlal

Real Madrid žádnou nabídku na přestup vytouženého útočníka nakonec neposlal © as.com - Rodrigo Moreno

1

Líbilo se

07.09. - Během letního období se v souvislosti s Realem Madrid zmiňovala různá jména, která by měla posílit ofenzivu, zasaženou odchodem Ronalda do Juventusu. Jak dni přestupového okna ubíhaly, stával se útočník Valencie Rodrigo Moreno nejpravděpodobnější variantou na posílení útoku Realu Madrid. Jenže nakonec jeho přestup nedopadl. A on sám dodává, že ani neví o nějaké nabídce z Madridu.

Stály o něj madridské kluby. Atlético, ale Real přeci jen o něco víc. Jenže Valencia byla neoblomná a útočníka Rodriga Morena pustit prostě nechtěla. Jedinou možností bylo zaplacení výkupní klauzule, která byla na „vnitrostátní“ přestup hodně vysoká. 120 milionů eur.

A podle všeho Real ztratil chuť přemlouvat direktivu Netopýrů, z boje odstoupil a nakonec angažoval v porovnání s cenou Rodriga za drobné svého bývalého hráče Mariana Díaze z Lyonu. Prostě nabídka z Realu ani nepřišla.

„Je fakt, že se hodně mluvilo o Realu a také Atléticu. Nicméně já jsem byl více méně v klidu. Co vím, tak Real Madrid ani neposlal žádnou oficiální nabídku. Jsem šťastný ve Valencii a rozhodně nejsem nijak zklamaný, že se přestup do Realu neuskutečnil,“ přiznává Rodrigo.

Nebyla ani pravda, že prý měl trenér Lopetegui Rodrigovi volat kvůli přestupu. „Ne, ne, nevolal mi. Ani mi nepsal zprávu. Hodně jsem toho na sociálních sítích četl, že mi volal a snažil se mě přesvědčit. Ale tak to není. Nikdy mi nevolal,“ uvedl pro rozhlasovou stanici COPE.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články