Zpět na » Primera Division » Isco: Cristiano Ronaldo nám nechybí. Zatím

Primera Division - Isco: Cristiano Ronaldo nám nechybí. Zatím

Isco: Cristiano Ronaldo nám nechybí. Zatím © as.com - Isco s Ronaldem

2

Líbilo se

07.09. - Real Madrid se zatím s absencí hlavní hvězdy posledních devíti let vypořádává dobře. Nepřítomnost portugalského útočníka Cristiana Ronalda v sestav Bílého baletu není nijak citelná, jak mnozí po překvapivém transferu možná předpovídali. Podobného názoru je i záložník Isco.

Ostrá sezóna sice začala porážkou v Superpoháru UEFA s odvěkým rivalem Atléticem Madrid 2:4, ovšem pak už přicházela samá vítězství. Getafe 2:0, Girona 4:1 a stejným výsledkem skolila bílá družina i protivníka z okraje Madridu Leganés. Jenže škarohlídi rádi upozorňují na to, že podle výsledků s takovými soupeři nelze dělat ukvapené závěry.

Každopádně Real Madrid překonal vždy komplikovaný rozjezd do ligy, kdy například loni po třech kolech měl už o čtyři body méně a drží se v závěsu za Barcelonou. O skóre. A Ronaldo nechybí. Ani podle názoru záložníka Isca. I když...

„Cris je samozřejmě obdivuhodný hráč, který vám zajistí 40 nebo 50 gólů za sezónu. Ale všichni víme, jaký je fotbal. Když vyhráváme, nebude nám chybět a prozatím to vypadá, že nám nechybí. Máme tu dobré hráče, kteří ho zastoupí. Ale až se nám přestane dařit, všichni budou poukazovat na to, jak chybí Ronaldo,“ řekl Isco.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
AONN - 08.09. Odpovědět

uvidime v dulezitych zapasech

AONN
AONN - 08.09. Odpovědět

dulezitych a tezkych

AONN
cukr - 07.09. Odpovědět

Každý kdo sleduje španělskou ligu musel vidét, že Ronaldo je spíš spoluhráčům na obtíž.Je to sice fotbaljsta dobrý ale hraje 11 hráčů a ne jeden.

cukr
Cule6 - 07.09. Odpovědět

Je to škoda, že Ronaldo odešel. Mně osobně stav, kdy kabina byla kvůli němu napůl v rozkladu, docela vyhovoval.

Cule6

Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 jjj

vl4dc3v3sm1ru

Taky jsem to skoro oplakal

FotbalFan

hele, možná tě zklamu, ale tak to nebylo. V kabině ho všichni respektovali a dělali mu (s prominutím) deb/la dobrovolně. Taky jsem si prvně myslel, že to přece nemůže ty hráče všechno pořád cpát na Ronalda, kterej toho většinu spálí. Myslel jsem si, že ho v kabině už mají plný zuby. Ale skutečnost byla jiná, oni ho všichni respektovali a brali úplně v pohodě. To si spíš myslím, že je kabina ve větším rozkladu teď, když přišel ušoplesk

sonnyblack
cukr - 07.09. Odpovědět

Jak to víš?

cukr

No, zábery zo zápasov či z tréningov tomu veľmi neodpovedajú.

NedStark
cukr - 07.09. Odpovědět

Právě, že ze zápasu to vidím jinak Smajlík 3

cukr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články