Zpět na » Primera Division » Capello si pochvaloval přístup Beckhama

Primera Division - Capello si pochvaloval přístup Beckhama

0

Líbilo se

11.02. - Beckhamův gólový comeback proti Realu Sociedad může mít pro anglického záložníka nakonec větší cenu, než se zdá. Mohl by se zase vrátit do základní sestavy Bílého baletu.

V sobotním zápase hrál David Beckham poprvé od podepsání smlouvy s LA Galaxy a následném vyloučení z kádru trenérem Fabiem Capellem. Ten byl donucen velkou marodkou v řadách Realu Madrid postavit anglického vyděděnce do zápasu. Oblíbenec fanoušků se však odvděčil nejlépe, jak mohl.

Beckham se obhájil perfektním výkonem, rozdával míče spoluhráčům a vstřelil krásný gól, jak jinak než z precizně zahraného přímého kopu. Ten pak pomohl k výhře 2:1.

V pozápasových rozhovorech prohlásil, že ho výkon bývalého anglického reprezentanta příjemně překvapil. Viděl značný rozdíl mezi jeho výkony na začátku sezóny a včerejším vystoupením.

"V posledních týdnech na tréninzích pracoval poctivě a dnes zahrál velký zápas," řekl Capello. "Beckham je hráč, který snadno zapadne do týmu, a jsme s ním teď štastní. Zpátky se teď nedívám, nezjímá mě, co bylo, ale co bude."

"Co se týče důležitosti jeho přímého kopu, myslím, že doteď nedal mnoho důležitějších branek. Nicméně pro nás to byl velice důležitý gól. Beckham je inteligentní člověk a vždy vystupuje chválhodně."

V podobném duchu se vyjádřil i týmová brankářská jedníčka Iker Casillas: "Tento zápas byl pro něj speciální. Chtěl dokázat, že na to ještě má. Všechny nás jeho výkon ohromil, protože býl důležitý jak pro něj, tak i pro tým."

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články