Zpět na » Primera Division » Vyřešeno. Modrić zůstane v Realu Madrid. Polepší si na úroveň Balea

Primera Division - Vyřešeno. Modrić zůstane v Realu Madrid. Polepší si na úroveň Balea

Vyřešeno. Modrić zůstane v Realu Madrid. Polepší si na úroveň Balea © as.com - Luka Modrić

3

Líbilo se

11.08. - Zřejmě skončí další nekončící seriál debat a diskuzí o budoucnosti chorvatského záložníka Luky Modriće. Podle všeho nejlepší hráč posledního mistrovství světa v Rusku zůstane v kádru Realu Madrid. Domluvil se na tom s vedením klubu, které mu navíc slíbilo zvýšení platu.

Luka Modrić se rozhodl. Zůstane v Realu. Po skvělém mistrovství světa měl na stole lákavou nabídku na čtyři roky v Interu Milán a další dva v čínském klubu Jiangsu Suning, s nímž má milánský klub společného majitele.

„Modrić celou dobu mlčel, ani jednou nevystoupil a nepopřel žádné spekulace, takže nabídka z Interu byla skutečná,“ soudil šéfredaktor deníku AS Tomás Roncero.

Nicméně od osob z okruhu chorvatského fotbalisty se média dozvěděla o tom, že Modrić zvážil všechna pro a proti a nakonec se rozhodl zůstat v Madridu.

Nyní je dokonce v jednání s klubovým vedením a vypadá to, že co nevidět podepíše nový kontrakt. Ten stávající mu vyprší v roce 2020 a platově je na stejné úrovni jako Kroos nebo Benzema, kteří berou podle odhadů 8 milionů eur. Nyní by si měl o dost polepšit a posunout se na úroveň Garetha Balea a Sergia Ramose, dvou nejlépe placených borců madridské kabiny současnosti. Těm ročně přijde na účet 11 milionů eur čistého.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články