Zpět na » Primera Division » Půjde druhá nejdražší posila Barcelony do Arsenalu?

Primera Division - Půjde druhá nejdražší posila Barcelony do Arsenalu?

Půjde druhá nejdražší posila Barcelony do Arsenalu? © as.com - Ousmane Dembélé

4

Líbilo se

09.08. - Ousmane Dembélé za sebou nemá úplně ideální sezónu. Po více jak stomilionovém přestupu z Dortmundu se zranil a velkou část sezóny z toho důvodu vynechal. Ani po vyléčení zdravotních komplikací ale nenašel v katalánském týmu očekávanou pohodu. Když navíc klub v létě koupil Brazilce Malcoma, mluvilo se o odchodu francouzského fotbalisty pryč z klubu.

Naposledy byl Dembélé v této souvislosti spojován ohledně transferu, jehož hlavním esem měl být Paul Pogba z Manchesteru United. Z prodeje současného hráče Barcelony do Arsenalu mělo vedení získat finanční prostředky na nákup ještě donedávna nejdražšího fotbalisty planety, který působí v United.

Jenže už před pár dny měl prezident klubu sdělit Dembélému, že žádný transfer nechystá, aby byl v klidu, že zůstává v Barceloně. A ve stejném duchu pak hovořil i samotný fotbalista v internetové diskusi s fanoušky, kteří se ho právě na transfer do Arsenalu ptali.

„Zůstávám v Barceloně, jsem připraven hrát Superpohár proti Seville,“ odpověděl Ousmane a připomněl zápas, který azulgranas hrají v neděli ve 22.00 v marockém Tangeru.

Zvídaví příznivci se ho ptali i na záležitosti, které se z médií tak často nedozví. Jako třeba na jeho aféru se špatným stravováním, která se probírala na jaře. „Jestli si někdy zahřeším a dám si hamburgera? Občas, ale věnujeme tomu velkou pozornost. Stravování a všechno kolem, jsme pod neustálou kontrolou.“

Co se týče vztahů v kabině, Dembélé prozradil, že z ní odešel člověk, který dle jeho mínění byl ten nejvtipnější. „Nejzábavnější odešel. Byl to Aleix Vidal. Za ním jsou potom Piqué a Jordi Alba,“ svěřil se.

A když už byla řeč o Pogbovi, padl i dotaz na to, jestli by se mu zamlouvalo hrát s ním v jednom týmu, tedy samozřejmě s výjimkou toho reprezentačního. „Byl bych úplně nadšený, kdybych tu byl s Pogbou, ale nemám žádné informace.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mina a Gomes jdou do Evertonu a tady zas nesmysly o Dembélém. Ten jasně řekl,že zůstane.

OVKlobasa
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články