Zpět na » Primera Division » Ferguson: Ronaldo nikam nepůjde

Primera Division - Ferguson: Ronaldo nikam nepůjde

0

Líbilo se

10.02. - Sir Alex Ferguson bagatelizoval, že by jeho svěřenec Cristiano Ronaldo mohl opustit Manchester United, o něhož se prý zajímá FC Barcelona. Konstatoval, že je na Old Trafford spokojen.

Ronaldův agent Jorge Mendes byj spojován se sportovním ředitelem FC Barcelona Txikim Begiristainem. Oba byli viděni na úterním přátelském klání Brazilie s Portugalskem v Londýně.

Barca pohotově odmítla spekulace, že by mezi oběma kluby probíhala nějaká jednání a Ferguson se vyjádřil ve stejném duchu. Zkušený skotský stratég si myslí, že Ronaldův odchod je pouhá spekulace a že bývalá hvězda Sportingu Lisabon je v Premiership více než spokojená.

"Ten chlapec je tady šťastný. Všechno jde fajn, o tom není pochyb," říká Ferguson. "Spekulace se vždycky od někud vynoří. Myslím si, že to už je prostě součást moderního fotbalu a musíme to akceptovat."

"Někdy se podívám do novin, a přečtu si, koho chci koupit. Říkám si ´To je zajímavá zpráva, nikdy jsem o něm neuvažoval´. Takže teď mám o skauty víc."

"Když někdy přemýšlíte, jestli byste mohli odejít z Old Trafford, podíváte se na 67 tisíc fanoušků v hledíšti a je vám hned jasné, že zůstanete. Vím že Real Madrid, Barcelona i AC Milán vyprodají své stadiony, ale pouze když hrají velké zápasy. Nemají vyprodáno pořád."

"Old Trafford je vyprodaný každý týden, což je fantastické. On ví, že je v dobrém klubu," dodal Sir Alex Ferguson.

Dodejme jen, že Manchester United prodá každou sezónu přes 60 000 permanentek!

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články