Zpět na » Primera Division » Barcelona je předběžně domluvena na příchodu Artura Vidala

Primera Division - Barcelona je předběžně domluvena na příchodu Artura Vidala

Barcelona je předběžně domluvena na příchodu Artura Vidala © as.com - Arturo Vidal

2

Líbilo se

02.08. - Ve spojitosti s Barcelonou a jejím potřebným posílením záložní řady se poslední dobou probralo spousta jmen. Naposledy se ale vynořilo jedno, které má velkou pravděpodobnost se stát více než jen pouhou letní bulvární kachnou. Slušnou šanci vyztužit střed pole blaugranas má totiž chilský záložník Bayernu Mnichov Arturo Vidal.

Rozhlasová stanice RAC1 a deník Marca potvrdily, že Arturo Vidal má otevřeny dveře ven z Allianz Areny. Jeho agent tudíž sondoval situaci ve snaze najít mu nové angažmá. Nabídka dokonce dorazila do kanceláří na Camp Nou a azulgranas vůbec nevidí marně tohoto hráče angažovat.

Podle Marcy je dohoda barcelonského klubu s Vidalem na podmínkách smlouvy už hotovou věcí, ovšem nyní bude záležet na tom, jak se spolu dohodnou Bayern a vedení Barcy.

Podle kuloárních informací odchod středopolaře Paulinha, mírně řečeno, vůbec nepotěšil lodivoda Barcelony Ernesta Valverdeho, který po vedení požadoval, aby mu přivedlo fyzicky založeného hráče do této zóny, který dokáže i podpořit ofenzivu týmu. Vidal, byť je mu již 31 let, by tyto charakteristiky zcela splňoval.

Zájem barcelonského klubu potvrdil na svém kanále na YouTube, který má více než 20.000 followerů, i starší syn Vidala Alonso. „Zájem mají Barcelona a Inter," řekl.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No, dost překvapivý přestup z ničeho nic, jinak Barca si to kradení hráčů klubům těsně před podpisem docela oblíbila Smajlík 1

Tomguncz2

Radši bych viděl zpátky Thiaga než Vidala.

MESSIFCB
F4BRE - 03.08. Odpovědět

Vidal je spíš za Paulinha

F4BRE

Mnohem lepší než průměrne černé opice z united Smajlík 7

vladcevesmiru1
balmain - 02.08. Odpovědět

sakra, ještě o šest článků níž šel do Interu Smajlík 2

balmain
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články