Zpět na » Primera Division » Rabiot se zasekl, Barcelona tak hledá jinou posilu a hned z kádrů mistrů světa

Primera Division - Rabiot se zasekl, Barcelona tak hledá jinou posilu a hned z kádrů mistrů světa

Rabiot se zasekl, Barcelona tak hledá jinou posilu a hned z kádrů mistrů světa © as.com - Adrien Rabiot

3

Líbilo se

28.07. - Barcelona na začátku týdne ukořistila třetí letošní posilu, Brazilce Malcoma z Girondins Bordeaux. Nicméně tím její aktivita na přestupovém trhu rozhodně nekončí. Spadeno měl management azulgranas také na Adriena Rabiota z PSG. Ovšem jeho případ se příliš vleče, ne-li úplně stagnuje. Proto Barca hledá alternativy k mladému Francouzovi. A jednu našlo v podobě jeho krajana, který na rozdíl od Rabiota byl dokonce členem vítězného kádru Bleus na MS v Rusku.

Arthur, Lenglet a naposledy Malcom. To je zatím vizitka práce direktivy Barcelony během letního přestupového období. Tři posily, které mají potencionálně zvednout sílu barcelonské enklávy, která by ráda po delší době opět pořádně prorazila kromě domácí scény i na té evropské.

Jenže snahou Barcelony je během zbývajících týdnů přestupového okna přivést ještě minimálně jednoho hráče do středové řady, která byla oslabena odchodem dvou hráčů na východ. Paulinho se po roce vrátil do čínského klubu Guangzhou Evergrande a legendární Andrés Iniesta řekl sbohem klubu svého srdce a zamířil do japonského Vissel Kobe.

Azulgranas si původně vyhlédli Adriena Rabiota z Paris St. Germain. Jenže obchodovat s takovým gigantem není pro Barcelonu vůbec jednoduché. Francouzský klub už nemá, poté co vyřešil problémy s finančními regulemi, potřebu prodávat. A nechce slevit ze stanovené ceny.

Proto světlo světa spatřila jiná alternativa. Steven N‘Zonzi, čerstvý mistr světa, jenž se na rozdíl od Rabiota procpal do kádru trenéra Deschampse a na krku se mu houpe zlatá medaile z nedávno skončeného šampionátu.

Hráč momentálně působí v Seville, kde ale příliš spokojený není. Každopádně Sevilla nechce prodávat N‘Zonziho, kterému bude v prosinci již 30 let, za každou cenu a všechny kluby, mezi nimiž je i Barcelona, odkazuje na výkupní klauzuli, jež činí 40 milionů eur.

Vstoupí Barcelona podruhé do stejné řeky? Letos už Seville jednou výkupní klauzuli platita, za Lengleta. A zopakuje loňský tah, kdy za Paulinha, kterému rovněž jako N´Zonzimu táhlo na třicet, zaplatila výstupní částku stejné výše?

Byl by N´Zonzi dobrou posilou pro Barcelonu?
Ano
Ne
Created with PollMaker

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 29.07. Odpovědět

As Řím ...

Kuzma

Nesmysl

FotbalFan
dalko - 28.07. Odpovědět

Nzonzi je dobru hrac len neviem ci uz nieje stary

dalko
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články