Zpět na » Primera Division » Definitivní loučení. Barcelona řekla adiós hráči, který odehrál stejně zápasů jako získal trofejí

Primera Division - Definitivní loučení. Barcelona řekla adiós hráči, který odehrál stejně zápasů jako získal trofejí

Definitivní loučení. Barcelona řekla adiós hráči, který odehrál stejně zápasů jako získal trofejí © marca.com - Douglas Pereira

0

Líbilo se

24.07. - Další restík vyřešilo vedení fotbalové Barcelony. Trápilo se s ním pořádně dlouho, ale už je mu definitivní konec. Zbavilo se totiž hráče, který přicházel v létě roku 2014 jako velká posila, ovšem za azulgranas odehrál všeho všudy osm zápasů. S týmem nicméně dokázal paradoxně vybojovat stejný počet cenných trofejí. A pokladnu klubu stál nemalé peníze. Vzpomenete si vůbec o kom je řeč?

Douglas Pereira je pryč. Barcelona se definitivně zbavila hráče, kterého v létě roku 2014 sice kupovala ze Sao Paula jen za 4 miliony eur, ovšem poměrně vysoký plat, který mu jeho agent dohodl a mizerné výkony, které v dresu azulgranas předváděl, z něj dělaly nechtěnou přítěž, které se vedení nemohlo a nedokázalo zbavit.

Jak bylo uvedeno, za Barcelonu odehrál v součtu všech soutěží jen osm utkání. Pět v lize, tři v Lize mistrů. Přesto mohl slavit osm trofejí. Vyhrál Ligu mistrů, dvakrát španělskou ligu a pohár, MS klubů, španělský a evropský Superpohár.

Po dvou letech ho pustila Barca na hostování do Gijónu, kde asi nejvíce rozkvetl a odehrál 21 střetnutí, v nichž i třikrát skóroval. Ovšem Barcelona celou dobu hradila jeho plat. Podobně tomu bylo i následující sezónu v Benfice, akorát zde herně propadal, jak při působení v Barceloně. Portugalský klub ho dokonce chtěl v půlce hostování poslat zpět.

Cesty obou stran se definitivně rozejdou až nyní. Ani tentokrát pochopitelně neměl Douglas žádnou šanci zůstat v kádru Barcy, byť mu zbýval ještě rok smlouvy. Direktiva se tudíž dohodla na dalším hostování, tentokrát v tureckém Sivassporu, který by měl komplet hradit hráčův plat a po sezóně 2018-19 se pouto mezi brazilským pravým obráncem a barcelonským klubem definitivně přeruší.

Douglas se dokonce snažil o to, aby ho Barcelona vyplatila ze smlouvy, ovšem na takovou absurditu management klubu z Camp Nou ani omylem nepřistoupil.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Cristiano Ronaldo na zdravotní prohlídce v Juve:
7% tělesný tuk
50% čistá svalovina

NoIscoNoDisco
cukr - 24.07. Odpovědět

Buřt jeden Smajlík 3 Smajlík 2

cukr
pdreal - 24.07. Odpovědět

to je tak cca priemer nie?

pdreal
pdreal - 24.07. Odpovědět

Karim ma urcite 3% tuku a 80% svaloviny Smajlík 6 Smajlík 2

pdreal

Maximum tuku je 11% a minimální hodnota svalový hmoty je 46%. Zdroj nevim, bylo to u fotky na FB, kde byl CR na zdr. testech.
NA 33let dost dobrý.

NoIscoNoDisco
pdreal - 24.07. Odpovědět

jasne ja si robim srandu Smajlík 7

pdreal

Na fotbalistu nebo běžce určitě;-) 50% svalové hmoty jinak zas není nic zázračného

FotbalFan

A Karima myslíš jako hráče nebo mě?

NoIscoNoDisco
pdreal - 24.07. Odpovědět

myslel som Benzemu Smajlík 2

pdreal
Eidur - 24.07. Odpovědět

Tak u Tebe Karime tipuju tak 15% svaloviny Smajlík 3
Jinak jsem někde četl, že při testech do Evertonu neměl Lukaku údajně žádný tuk, což teda nevím, zda je zdravé (tuk u vnitřností se myslím nebral v potaz).

Eidur
Jackopz - 24.07. Odpovědět

Nik nemôže mať 0% tuku, dokonca ani kulturista na pódiu.

Jackopz
Eidur - 24.07. Odpovědět

Já teda nejsem odborník a rád se nechám poučit, ale když píšu, že se nepočítá tuk u orgánů, což by mělo tvořit asi 2-5%, tak to znamená, že měl Lukaku něco v tomto rozmezí ne? Tedy o přibližně 2% tuku méně, než zmíněný Ronaldo Smajlík 1

Eidur
Jackopz - 24.07. Odpovědět

Ten tuk pri orgánoch som si nevšimol, moja chyba. Tak v tom prípade to môže byť, cca od 2-5%.

Jackopz
COKO - 24.07. Odpovědět

2-5% tuku mají kulturisti, kteří pár dní před závodem vypijí max 4 deci. Už 5% je rýsovačka jak hovado, při 5 % by musel vypadat jak Lazar Angelov a to v žádném případě nevypadá.

COKO

Já si taky myslim... Ale odborník nejsem.

NoIscoNoDisco
COKO - 24.07. Odpovědět

Jako Ronaldo X Lukaku je mega rozdíl Smajlík 2 Lukaku je nařáchnutý, ale má víc než 10% tuku.

COKO
Eidur - 25.07. Odpovědět

Nevím, to jsem tehdy četl. Bylo to na testech do Evertonu, kdy tam šel možná po čtyřdenní kalbě, těžo říct Smajlík 1
Na druhou stranu je muslim, pokud se nepletu, takže spíš jen sjížděl lajny asi Smajlík 2

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články