Zpět na » Primera Division » Rabiot zatlačí na PSG, aby si vynutil svůj přestup do Barcelony

Primera Division - Rabiot zatlačí na PSG, aby si vynutil svůj přestup do Barcelony

Rabiot zatlačí na PSG, aby si vynutil svůj přestup do Barcelony © huapzau.com - Adrien Rabiot

0

Líbilo se

22.07. - Adrien Rabiot zabírá přední místo v plánech direktivy Barcelony i jejího trenéra Ernesta Valverdeho coby posily pro středovou linii. Jenže jednání s Paris St. Germain jsou pro azulgranas pokaždé velmi složitá a ani tentokrát se nečekají žádné úlevy. Posunout přestup směrem kupředu by ale mohl sám hráč.

Paris St. Geramin nemá v úmyslu pustit ze svých řad středního záložníka Adriena Rabiota. S regulemi Financial Fair Play se pařížský klub jakštakš vypořádal a nemá nutnost se zbavovat dalších hráčů. Rabiot byl dokonce ve včerejším přípravném zápase proti Bayernu kapitánem mužstva.

Nicméně 23letý záložník, který je v PSG již od svých patnácti let, velmi touží přestoupit do kádru úřadujícího španělského mistra a podle Diario SPORT již sdělil svoje plány vedení katalánského klubu.

Také vedení PSG už sdělil, že chce přestoupit do Barcelony, ta ale očekává, že svůj záměr oznámí i veřejně a ještě víc tak zatlačí na management v čele s prezidentem Al Khelaifim.

Deník Le Parisien uvádí, že by cena fotbalisty měla činit zhruba 50 milionů eur. Jenže jednání Barcelona - PSG většinou končí pro katalánský velkoklub neúspěšně. Viz poslední případy Verratti, Di María, Marquinhos, Thiago Silva...

A jak se na případný odchod Rabiota dívá trenér Tuchel? „Svoji budoucnost má ve svých rukách. Záleží jen na něm, jestli prodlouží, nebo bude hledat nové výzvy. Samozřejmě bych byl rád, kdyby zůstal. Všichni můžete vidět jeho potenciál. A to ještě nedosáhl jeho horní hranici.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

fuj jen si tam zůstaň

Messi777
pdreal - 23.07. Odpovědět

Smajlík 10 ?

pdreal
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články