Zpět na » Primera Division » Capello prominul Beckhamovi

Primera Division - Capello prominul Beckhamovi

0

Líbilo se

09.02. - Trenér Realu Madrid, Fabio Capello zařadil zpětný chod a připojil Davida Beckhama na soupisku pro zápas s Realem Sociedad. Anglický záložník je mezi 20 vyvolenými, kteří odcestují do San Sebastianu, aby se v sobotu pokusili konečně zvítězit.

Capello se rozhodl s Beckhamem nepočítat poté, co oficiálně oznámil odchod z Realu Madrid do Los Angeles Galaxy. Utkání ze 7. ledna proti Deportivu bylo pro Beckhama zatím posledním. Italský trenér vsázel na hru bez tohoto anglického záložníka, ale tlak z lavičky a vlivných osob ho přinutil změnit svůj názor.

Kromě návratu Beckhama se na soupisku vrátí Fabio Cannavaro a Fernando Gago.

Capello prominul Beckhamovi i proto, že nemá moc hráčů na rozehrávání standardních situací a poslední dobou se v útoku trápí také Van Nisterlooy, který nedostává přihrávky do pokutového území jaké by potřeboval. Trenér i celá lavička věří, že návrat Angličana by mohl alespoň z části vyřešit problémy, které v Realu panují. Jestli los blancos nezískají tři body, je dost možné, že ztratí kontakt z prvními týmy. Nicméně pravdou je, že ztráta na vedoucí Barcelonu už je i teď celme velká ( 5 bodů ).

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články