Zpět na » Primera Division » Real Madrid popírá, že by byl s PSG domluven na poplatku za Kyliana Mbappého

Primera Division - Real Madrid popírá, že by byl s PSG domluven na poplatku za Kyliana Mbappého

Real Madrid popírá, že by byl s PSG domluven na poplatku za Kyliana Mbappého © en.as.com, fotbalportal.cz - Kylian Mbappé

3

Líbilo se

04.07. - Někteří to už brali jako hotovou věc. Santiago Bernabéu opustí Cristiano Ronaldo a do Realu Madrid přijde Kylian Mbappé. Devatenáctiletý francouzský útočník momentálně září na mistrovství světa v Rusku a chystá na čtvrtfinále proti Uruguayi. V posledních dnech se v médiích objevily zvěsti o tom, že by měl být Bílý balet domluven s PSG na přestupové částce za Mbappého.

Jenomže vedení Realu Madrid tyto zprávy naprosto dementovalo. Mělo se jednat o sumu vy výši 272 miliónů eur. Španělský klub k celé věci vydal toto prohlášení:

„Vzhledem k informacím zveřejněným v posledních několika hodinách ohledně údajné dohody mezi Real Madrid a Paris Saint-Germain týkající se Kyliana Mbappého, by chtěl Real Madrid oficiálně prohlásit, že se jedná o zcela nepravdivé informace.“

„Real Madrid nepředložil PSG žádnou nabídku, ani žádnému hráči. Odsuzujeme šíření takovýchto informací, které ani jedna zainteresovaná strana nepotvrdila.“

Kylian Mbappé se nedávno stal druhým nejdražším fotbalistou historie, když se jeho hostování z Monaka změnilo v přestup a už je hráčem PSG. Pařížský klub za něj zaplatil 166 miliónů liber.

V současné době se Mbappé chystá na čtvrtfinále mistrovství světa. Jeho Francie bude hrát s Uruguayí. Mbappé se na šampionátu zatím prosadil třikrát. Životní zápas odehrál v osmifinále proti Argentině, kterou složil dvěma přesnými zásahy.

Real Madrid také odmítl to, že by učinil nabídku na Mbappého spoluhráče - Neymara. O jeho transferu se také mluví velmi hlasitě.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pdreal - 05.07. Odpovědět

skoda Smajlík 11

pdreal
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články