Zpět na » Primera Division » Paulinho nevylučuje svůj odchod z Barcelony

Primera Division - Paulinho nevylučuje svůj odchod z Barcelony

Paulinho nevylučuje svůj odchod z Barcelony © pasionfutbol.com - Paulinho

0

Líbilo se

02.07. - Včera jsme informovali o tom, že vedení barcelonského klubu obdrželo z rukou agenta brazilského záložníka Paulinha nabídku na přestup hráče, která je vyšší než 40 milionů eur. Deník Mundo Deportivo pak potvrdil, že hráči by odchod z klubu nebyl rozhodně proti srsti.

Paulinho se aktuálně nachází s brazilskou reprezentací na šampionátu v Rusku a byť se plně soustředí na to, aby pomohl Kanárkům dojít turnajem co nejdále, rozhodně po očku sleduje veškeré dění, které se odehrává v jeho Barceloně.

Dění pro jeho budoucnost velmi důležité. Jedná se totiž o jeho osobu. Agent Kia Joorabchian, který má na starosti všechny jeho fotbalové záležitosti, totiž přinesl do kanceláří Camp Nou zajímavou nabídku. Neznámý klub chce za brzy 30letého polaře zaplatit zajímavou částku, která je vyšší než 40 milionů eur, jíž musela Barcelona před rokem za Paulinha zaplatit.

Paulinho si navíc při odchodu z čínského klubu Guangzhou Evergrande musel sáhnout na plat, který měl kolem 7,5 milionů eur, aby si ho vůbec Barcelona mohla dovolit ve svém týmu. Takhle by se mu gáže opět dostala na minimálně předchozí úroveň.

„Barcelona má jasno v tom, že pokud se Paulinhův agent objevil v kancelářích klubu s takovou nabídkou, je to i proto, že ji schválil sám hráč. Paulinho je v Barce spokojený, nicméně rozhodně neuniká jeho pozornosti to, jaké dělá na trhu vedení klubu kroky. Snaží se posílit středovou řadu. Příchody Arthura, který doplní Coutinha, zájem o mladého Holanďana De Jonga, spojený se sázkou na Aleñu z rezervy, jasně naznačují, že důvěru dostává nová krev,“ spekuluje redaktor Fernando Polo z Mundo Deportivo.

„Pokud by tedy nabídka uspokojila vedení klubu a současně i hráče, může se operace uskutečnit. Tento přestup by navíc uvolnil jedno místo pro hráče ze zemí mimo EU,“ doplnil ještě důležitý detail novinář uvedeného listu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Už aby to bylo šanci musí dostat mladší hráči.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články