Zpět na » Primera Division » Barcelona dostala nabídku na Paulinha. Ještě lepší než za kolik ho kupovala

Primera Division - Barcelona dostala nabídku na Paulinha. Ještě lepší než za kolik ho kupovala

Barcelona dostala nabídku na Paulinha. Ještě lepší než za kolik ho kupovala © diariogol.com - Paulinho

8

Líbilo se

01.07. - Barcelona by mohla díky fotbalovému šampionátu v Rusku udělat velmi dobrý kšeft. Vedení klubu totiž předložil agent brazilského záložníka Paulinha nabídku z jednoho klubu, která má být dokonce vyšší než suma 40 milionů eur, za kterou loni azulgranas středopolaře kupovali z čínské ligy.

Pamatujete, co loňský příchod Paulinha z čínského klubu z Guangzhou Evergrande způsobil za poprask? Třicetiletý hráč? Nepříliš technický? A navíc, za 40 milionů eur? Vedení Barcelony bylo pod tvrdou palbou kritiky fanoušků a médií, jaký že kšeft to udělali. Po roce je ale všechno jinak.

Paulinho, ryze fyzicky založený hráč, ukázal, že i hráč jeho charakteristik může být technicky založenému týmu ku prospěchu. Ve 34 zápasech španělské ligy nastřílel nečekaně hodně branek, devět. A byť jeho výkonnost ve druhé půli sezóny šla mírně dolů, pořád je jeho příchod třeba brát velice kladně.

A nyní ještě víc. Svými výkony na sebe totiž upoutal na mistrovství světa a neznámý klub prostřednictvím hráčova agenta Kia Joorabchiana předložil nabídku, která ještě převyšuje 40 milionů eur, částku, za kterou Barcelona kupovala Paulinha z Číny. Podle expertů se předpokládá, že jde o sumu 50 milionů eur.

Jaký klub se ale za nabídkou ukrývá na veřejnost zatím neproniklo. Deník Mundo Deportivo jen uvádí, že jde o „silný klub“. Toť vše.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 01.07. Odpovědět

United to nejsou, podepsali prodloužení s Fellainym. Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

Paulinho > Fellainy :D (květák je hroznej tragéd)

Messi777

United

Bal-lack

Píšou silný klub

vladcevesmiru1

I když pak už bych pochopil to slovo silný v uvozovkách Smajlík 3 Smajlík 3

vladcevesmiru1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články