Zpět na » Primera Division » Chelsea odmítla Barcelonu. Ta chtěla za jejího klíčového hráče dát 50 milionů liber

Primera Division - Chelsea odmítla Barcelonu. Ta chtěla za jejího klíčového hráče dát 50 milionů liber

Chelsea odmítla Barcelonu. Ta chtěla za jejího klíčového hráče dát 50 milionů liber © vitalfootball.co.uk - Hazard s Willianem

2

Líbilo se

30.06. - Barcelona v uplynulé sezóně rozhodně nezklamala. Připsala si zisk dalšího, v pořadí již 25. španělského ligového titulu, svoji dominanci předvedla i v královském poháru Copa del Rey. Ten ukořistila dokonce potřicáté. Jisté rozladění snad panuje pouze nad účinkováním v prestižní Lize mistrů. Tam Barca potřetí v řadě vyhořela už ve čtvrtfinále.

A právě moment, kdy mužstvo v odvetě na Olympijském stadionu v Římě zcela selhalo, potvrdilo vedení tezi, že je třeba mít v týmu i odlišné hráče, kteří přinesou jiný herní styl, jímž obohatí množství prostředků, kterými Barcelona bude disponovat.

Svoje zraky proto upřelo na 29letého záložníka londýnské Chelsea Williana, který by mohl zčásti kompenzovat odchod legendárního Andrese Iniesty, jenž bude od nadcházející sezóny působit v japonském klubu Vissel Kóbe.

Britský deník Daily Mail informoval o tom, že Willianovi zástupci byli v Barceloně a vábení ze strany azulgranas je pro ně velice lichotivé a lákavé. Jenže rezolutně proti přestupu je Chelsea. Dokonce měla odmítnout i nabídku ve výši 50 milionů liber.

Ovšem na Williana má políčeno také Manchester United. Podle informací by byl velký obdivovatel brazilského fotbalisty José Mourinho ochoten nabídnout ještě vyšší sumu. Ostatně už v lednu se Red Devils snažili hráče přivést na Old Trafford, ale Chelsea odolala.

Willian je sice oblíbeným hráčem Blues, má stále smlouvu do roku 2020 a klub ho nebude chtít ztratit, ale v srpnu už mu bude 30 let a ještě lepší nabídka, než kterou učinila Barcelona, už by asi odpor Chelsea, která se ostatně snaží snížit věkový limit kádru, zlomila.

Londýnský klub prý již otevřel jednání o možném zisku 22letého ruského záložníka Aleksandra Golovina z CSKA, o nějž se paradoxně uchází i Barcelona, v hledáčku je i Christian Pulišić z Dortmundu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ne, nezkusili

ovmartin23
Kuzma - 30.06. Odpovědět

a ani nezkusíme Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články