Zpět na » Primera Division » Výkupní klauzule Cristiana Ronalda prý klesla na 120 milionů eur

Primera Division - Výkupní klauzule Cristiana Ronalda prý klesla na 120 milionů eur

Výkupní klauzule Cristiana Ronalda prý klesla na 120 milionů eur © as.com - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

29.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Španělské noviny jsou toho plné. Podle tvrzení serveru OK Diario už totiž není výkupní klauzule Cristiana Ronalda v Realu Madrid, po jejímž splacení by byl zcela volným hráčem, rovna miliardě eur, nýbrž poklesla až na neuvěřitelně nízkou hodnotu - pouhých 120 milionů eur.

Podle informací serveru OK Diario snížilo vedení Realu Madrid své největší hvězdě Cristianovi Ronaldovi výkupní klauzuli. A to o dost podstatnou částku. Z původní miliardy eur nejprve na 400 milionů eur a nyní by měla suma činit jen 120 milionů eur.

Uvedený zdroj tento krok vysvětluje tím, že se vedení Bílého baletu s hráčem na tomto postupu dohodli na základě rozdílných představ při jednání o nové smlouvě. „Má se tím zvýšit počet klubů, které by mohly Ronalda v létě koupit,“ míní OK Diario.

Existuje ale výjimka na stanovenou klauzuli. Netýká se totiž konkurenční Barcelony a také Paris Saint Germain. Největší šance získat Ronalda se tak přisuzují Manchesteru United, Manchesteru City nebo Chelsea. Ve hře byl i AC Milán, ale ten má nyní problémy s plněním Finančního Fair Play, kvůli čemuž přišel o start v příštím ročníku Evropské ligy.

Vedení madridského klubu nicméně takovou zvěst rezolutně popřelo a stojí si za tím, že výkupní klauzule Cristiana Ronalda je nadále rovná miliarda eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Aspoň ukazuje skutečnou hodnotu. Smajlík 2

MESSIFCB
WyQinac - 29.06. Odpovědět

Ja si stejne porad myslim ze neodejde. A kdyby jo, tak do tymu, kde bude mit minimalne stejnou pozici jako v realu a do tymu, ktery bude hrat LM, aby mohl porad zvetsovat rekordy v LM. On by si nenechal ujit sezonu bez LM. Takze ACM a Chelsea podle me nesmysl

WyQinac

AC milán a chelsea jsou úplnéj nesmysl. To stejný City. To už je daleko pravděpodobnější Juventus

sonnyblack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články