Zpět na » Primera Division » Cillessen hodlá opustit Barcelonu

Primera Division - Cillessen hodlá opustit Barcelonu

Cillessen hodlá opustit Barcelonu © marca.com - Jasper Cillessen

0

Líbilo se

29.06. - Dvě sezóny strávil na Camp Nou. Obě ve stínu německé jedničky Ter Stegena. A taková situace už Jaspera Cillessena nebaví. Chce změnit prostředí a pokud možno co nejdříve. Je o něj zájem a holandský gólman cítí, že je ideální čas na odchod.

Tluče se to v něm. Na jednu stranu je Barceloně vděčný za příležitost, kterou mu dala. V klubu i městě se mu líbí a je v něm šťastný. Ovšem na druhou stranu ho rozhodně neuspokojuje neustálé vysedávání na lavičce náhradníků. Jasper Cillessen si zachytal většinou jen v domácím poháru a když bylo třeba ukázat své kvality, udělal to.

Oficiální nabídky na stůl vedení klubu sice nepřišly, ale v kuloárech kolem hráče se mluví o tom, že jeho kroky velmi zblízka sledují především Liverpool a Chelsea.

Holanďan má sice výkupní klauzuli stanovenu na 60 milionů eur, nicméně je zřejmě nereálné, aby Barcelona takovou sumu za hráče, který dva roky vysedával na lavičce náhradníků vyinkasovala. V roce 2016 ho kupovala za 14 milionů eur a podle zdrojů blízkých Barceloně by bylo vedení ochotno naslouchat nabídky od 30 milionů eur. Katalánci prodávat nechtějí, ale rozumí Cillessenově situaci.

Barcelona navíc nemá zájem na tom, aby došlo k nějaké tahanici. Chce otázku vyřešit co nejdříve. Hlavně rychle. Podle informace deníku Sport už je na příští týden připravena schůzka na níž se učiní rozhodnutí. Ačkoliv bude Barcelona nucena hledat nového druhého gólmana, pořád by to pro ni měla být ekonomicky výhodná operace.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
nestt - 30.06. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

nestt
COKO - 29.06. Odpovědět

Šance pro Inaki Penu

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články