Zpět na » Primera Division » Ezquerro si asi bude hledat místo jinde

Primera Division - Ezquerro si asi bude hledat místo jinde

0

Líbilo se

09.02. - Santiago Ezquerro v současném kádru Barcy nenachází příliš prostoru dostat se do hry. Svého přestupu do katalánského klubu rozhodně nelituje, ale také není spokojený s tím, že moc nehraje. Santi Ezquerro označuje svůj přestup do Barcelony jako něco, na co se nedá zapomenout, ale už dává najevo, že si zřejmě v létě bude hledat nové místo.

„Uvidíme, co se stane v létě,“ uvedl Ezquerro. „Za dva roky, co jsem v Barceloně, jsem toho moc nenahrál, spočítáme-li všechna utkání. Býval jsem zvyklý hrát víc, je to pro mne nová situace a je složité, to co prožívám.“ Rodákovi z Calahorry je navíc nad slunce jasné, že jeho situace se s návratem Samuela Etoo a Lea Messiho jetšě více zhorší. Proto se nabízí možnost klub v létě opustit. Ezquerro přišel do Barcy z Athleticu Bilbao před sezonou 2005-06, poté co mu v Baskicku vypršela smlouva.

V první sezoně odehrál devatenáct zápasů a dal čtyři branky, letos má na svém kontě utkání jedenáct a v nich dva góly (proti Mallorce a v poháru s Badalonou). „Neklesám na mysli,“ říká Ezquerro. „Nejsem spokojený s tím co jsem dosud odehrál. Nedostal jsem zatím moc příležitostí, rovněž jsem neměl možnost nastupovat pravidelně, což by se mi líbilo, takže uvidíme na konci sezony, jak to všechno dopadne.“

Santi, jehož kontrakt končí v létě roku 2008, přesto ujišťuje, že neztratil motivaci. „Naději jsem nikdy neztratil, a dám do toho všechno dokud tady budu hrát. Myslím, že klub je se mnou spokojený, můj přístup je dobrý, ale z hlediska osobního a profesního jsem nejšťastnější, když můžu dělat to, co umím, a to je hrát,“ ukončil třicetiletý fotbalista, který si ligovou soutěž kromě Athleticu vyzkoušel ještě na Mallorce a v Atléticu Madrid.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články