Zpět na » Primera Division » Arthur posílí Barcelonu už v létě, nebude se čekat do zimy. Mina na to doplatí

Primera Division - Arthur posílí Barcelonu už v létě, nebude se čekat do zimy. Mina na to doplatí

Arthur posílí Barcelonu už v létě, nebude se čekat do zimy. Mina na to doplatí © FotbalPortal.cz - Arthur Melo

0

Líbilo se

22.06. - Ačkoliv se v souvislosti s posílením záložní řady Barcelony probíralo mnoho potenciálních jmen, tak trochu v pozadí zůstala skutečnost, že azulgranas už vlastně jednu posilu mají dojednanou. Jen se čekalo, jestli do klubu přijde už nyní v létě, nebo se bude s jejím příchodem otálet až do ledního transferového okna. Teď už je téměř nad slunce jasné, že mladý talentovaný Brazilec rozšíří řady azulgranas už za pár týdnů.

Zatím to ještě není oficiální, ale vše nasvědčuje tomu, že Arthur Melo přestoupí z Gremia do Barcelony už v letním období a posílí tak řady mužstva trenéra Valverdeho. Azulgranas a vedení brazilského klubu hodně pokročili v jednáních a Arthur by se měl v červenci stát oficiálně hráčem Barcelony do roku 2023.

Původně se počítalo, že by měl Arthur přijít do Barcelony až v lednu 2019. Ostatně při jarních jednáních, kdy se uzavřela předběžná dohoda na přestup, byla tato alternativa brána jako prioritní. Dokonce se tehdy spekulovalo, že pokud by Barca chtěla hráče přivést už v létě, musela by k dříve dohodnutým 30 milionům eur a devíti milionům eur na bonusech přidat ještě dalších 10 milionů.

Jenže to nyní padá. Především proto, že Barcelona zaplatí oněch 30 milionů najednou, ne ve splátkách, jak se původně domluvilo. Důvodem toho, proč Barcelona chce příchod Arthura uspíšit, je mimo jiné ten, že klub opouští Andrés Iniesta a roli hraje i zranění Carlese Aleñi, který měl povýšit do prvního týmu, ale je v dlouhodobé rekonvalescenci po zranění svalu.

Velkým poraženým v operaci Arthur je ale kolumbijský stoper Yerry Mina. Ten přišel do klubu v lednu, nicméně kouč Valverde ho v podstatě nevyužíval a nyní se tane čtvrtým hráčem na soupisce s pasem země mimo EU, společně s Coutinhem a Paulinhem, přičemž ve Španělsku je limit nastaven na tři hráče. Coutinho má sice zažádáno o portugalský pas, který má už jeho žena, nicméně neočekává se, že by ho obdržel dříve jak v lednu. Mina proto bude muset klub opustit.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vy tři jste fakt k pláči koho to jako zajímá ten si to najde a nemusí číst pod každým příspěvkem tyto zbytečné odkazy.

MESSIFCB
nestt - 23.06. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

nestt

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Irminna28
Roncek - 22.06. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 12 tipu maji super bilanci 10 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Roncek
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články