Zpět na » Primera Division » Zamíchá se Real Barceloně mezi posily?

Primera Division - Zamíchá se Real Barceloně mezi posily?

Zamíchá se Real Barceloně mezi posily? © goal.com - Thiago Alcántara

2

Líbilo se

21.06. - Zálohu má Real Madrid velmi dobře poskládanou. Dalo by se říct, že má jednu z nejlepších na celém kontinentu. Modrić, Kroos, Isco, Casemiro...Co jméno, to pojem. Zde asi madridský klub úplně bota netlačí. Proto příchod posily na tento post nepatří mezi priority vedení Bílého baletu. I když...

Hlavní cíle Madridu před otevřením přestupového okna vězí někde jinde než ve středu pole. Kromě uvedeným hráčů totiž středovou linii podporují z lavičky ještě Asensio, Llorente, Ceballos...anebo Mateo Kovačić. Jenže právě on je tím stěžejním článkem, který může způsobit, že se nakonec Blancos po nějakém záložníkovi přeci jen budou pohlížet.

Chorvatský středopolař totiž od svého příchodu v srpnu 2015 nenašel stálé místo v sestavě. Vytoužená posila tehdejšího trenéra Rafy Beníteze sice dokáže naprosto spolehlivě nahradit Kroose, Modriće či Casemira. Jenže jakmile přijde okamžik pravdy, v důležitých zápasech sedí.

Zaječí úmysly projevoval 24letý záložník už několik uplynulých přestupových oken. Nakonec ale byl vždy vedením klubu označen jako za neprodejného a na San Bernabéu zůstal. Nicméně situace se pro něj nemění a ani není náznak, že by se tak pod novým koučem Lopeteguim mělo stát. Proto se hodně mluví o tom, že letos by už mohl rodák z rakouského Lince Madrid opustit.

Jedním z hráčů, který by ho mohl v Realu nahradit, je podle deníku Marca paradoxně hráč, který figuruje v plánech konkurenční Barcelony, za kterou v minulosti už i hrál. Thiago Alcántara totiž u nového trenéra Bayernu Mnichov Nika Kovaće už nebude patřit mezi nepostradatelné a hráče, jehož se Barca zbavila v létě 2013 za 25 milionů eur, bude k mání.

Real má velmi dobré vztahy nejen s hráčem, ale také i s jeho otcem a také vedením Bayernu, kam na dvouleté hostování poslal Jamese Rodrígueze. Aktuální cena je podle expertů kolem 70 milionů eur. Při odečtení přestupové sumy za Kovačiće, která by se mohla pohybovat kolem 50 milionů eur, by příchod Thiaga mohla být velice dobrá investice. ..

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Iskonna28
Roncek - 21.06. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 12 tipu maji super bilanci 10 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Roncek

Pochybuji že by šel do Realu.Navíc Kovačič je výborný fotbalista s potencionálem růst a nahradit Luku.Doufám že zůstane a dostane kopec důvěry

Collector
Eidur - 22.06. Odpovědět

Já zase doufám, že odejde směr Anglie, nejlépe k nám. Dle mého potřebuje hrát a t se u Vás ještě sezónu dít asi nebude. Smajlík 1

Eidur

Luka je podle mě typově úplně jinej. Nevím proč to má být náhrada za Luku jen proto, že je taky Chorvat.
Byl by dobrej místo Kroose, ale ten ho tam ještě pár let nepustí.

Benedict

Smajlík 2 Další přestupové spekulace a nakonec to bude všechno jinak

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články