Zpět na » Primera Division » Barcelona se zlobí: Piqué a Umtiti půjdou na kobereček

Primera Division - Barcelona se zlobí: Piqué a Umtiti půjdou na kobereček

Barcelona se zlobí: Piqué a Umtiti půjdou na kobereček © FotbalPortal.cz - Gerard Piqué a Samuel Umtiti

3

Líbilo se

20.06. - Kauza ještě nekončí. Video, které odhalilo Griezmannovo rozhodnutí zůstat v Atléticu Madrid a dát košem Barceloně, bude mít evidentně dohru. Filmový snímek, který byl živě vysílán placenou španělskou televizí vyvolal v útrobách barcelonského klubu takovou nevoli, že celá akce nezůstane bez odezvy. Na kobereček půjde Gerard Piqué, který měl prsty v tvorbě celého díla a spolu s ním i Samuel Umtiti.

Ve čtvrtek večer vysílala španělská televizní společnost Movistar+ dokument, v němž Antoine Griezmann oznámil, že nepřestoupí do Barcelony, ale zůstane i další sezóny v dresu Atlética Madrid. Poměrně neotřelý způsob jak sdělit světu svoji budoucnost ale nyní odnáší na plné pecky Gerard Piqué.

Barcelonský stoper totiž šéfuje produkční společnosti Kosmos, která zmíněný dokument vyráběla. A je proto podezříván z toho, že už dávno věděl o rozhodnutí francouzského fotbalisty zůstat tam, kde doposud působil. Navíc o tom neinformoval vedoucí klubové činitele, byť on sám se hájí, že jim vše řekl v den vysílání, kdy se konečné resumé Griezmannovy kauzy dozvěděl i on.

Nicméně v útrobách klubu přetrvává pocit rozladění, že klubová direktiva byla tímto krokem postavena do špatného světla, podvedena a podle sdělení barcelonského viceprezidenta Jordi Mestreho bude mít celý humbuk ještě dohru na koberečku v klubových kancelářích.

„Respektujeme Griezmannovo rozhodnutí prodloužit kontrakt s Atléticem, jako respektujeme rozhodnutí kteréhokoliv jiného hráče. Oficiální cestou jsme Atlético informovali o našem zájmu o hráče. V našem klubu chceme hráče, kteří budou plně odevzdaní našemu týmu. Je nám líto, že naši fanoušci mohou cítit určité zklamání,“ řekl Mestre.

„Prezident Bartomeu mluvil s Piquém a neskrýval svoje překvapení, stejně tak určité obavy a neklid. Budeme interně s hráčem mluvit, stejně tak s Umtitim, až se vrátí z mistrovství světa.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Zedman - 20.06. Odpovědět

Není to poprvé co kabina věděla víc než vedení Barcy. Bartomeu je slaboch, jinak by s tím dávno něco dělal.

Zedman

Ach ta ukřivděnost Smajlík 13

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články