Zpět na » Primera Division » Griezmann prodloužil smlouvu s Atléticem, Lemara dělí od přestupu jen detail

Primera Division - Griezmann prodloužil smlouvu s Atléticem, Lemara dělí od přestupu jen detail

Griezmann prodloužil smlouvu s Atléticem, Lemara dělí od přestupu jen detail © elconfidencial.com - Griezmann s Lemarem

1

Líbilo se

19.06. - Velmi důležité události se nyní dějí v útrobách madridského Atlética. Hráč, kterého mu chtěla vyfouknout Barcelona, Antoine Griezmann, podepsal novou smlouvu, stejně tak i jeho spoluhráč Lucas Hernández. V podstatě dotažen je i přestup dalšího Francouze Thomase Lemara z Monaka, který sice podepsal smlouvu, ovšem ještě drobné formality brání oficiálnímu potvrzení operace.

Antoine Griezmann přestup do Barcelony odmítl. Barcelona chtěla využít výkupní klauzule ve výši 100 milionů eur, aby ho přivedla do svého týmu. A byť původně Francouzovi její zájem lichotil, nakonec se rozhodl zůstat v Atléticu, které mu spolu s tím nabízelo navýšení smlouvy.

To je nyní realitou, výkoný ředitel rojiblancos Miguel Ángel Gil Marín včera cestoval až na Istrii, kde se koncentruje francouzská reprezentace a podepsal s hlavní hvězdou týmu nový kontrakt. Na jeho základě by si měl přijít přibližně na 20 milionů eur ročně, ale především jeho klauzule zůstane na 200 milionech eur. Tam je i nyní, neboť mu ji loni vedení Atlética zvedlo jako obranu ve chvíli, kdy nemohlo nakupovat nové hráče kvůli trestu od FIFA. Nicméně od 1. července měla klesnout na výše zmíněných 100 milionů eur. Trvání závazku francouzského útočníka se o rok prodlouží do 2023.

Zástupce Atlética ale neměl na této cestě jediné poslání. Prodloužení smlouvy podepsal i s levým obráncem či stoperem Lucasem Hernándezem, který nyní bude patřit Atléticu až do roku 2024.

Přestupové lístky už podepsal včera i Thomas Lemar. Ovšem jeho transferu zatím ještě brání lékařská prohlídka, na jejíž uskutečnění se čeká a to, aby celý přestup potvrdilo i Monako, kterému Atlético za 22letého fotbalistu zaplatí kolem 65 milionů eur a stane se jeho nejdražší posilou. Přeskočí tak v žebříčku i dosavadní jedničku Diega Costu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 19.06. Odpovědět

Smajlík 2 Tak to jo. Oni v tom Atleticu musí lét něco do vody těm hráčům, jinak si ten jejich "fanatismus" nedokážu vysvětlit. Na druhou stranu, alespoň zůstanou konkurence schopní a Lemara stejně nechápu.

Eidur
M1Ozil - 19.06. Odpovědět

Najlepsie ako tu barcelonski Griezmana vitali uz dobre dva mesiace Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

M1Ozil
cukr - 19.06. Odpovědět

Tak jako vy Neymara Smajlík 3 Smajlík 3

cukr

Jen tak dál Atlético.Pro La ligu je to jenom dobře

Collector
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články