Zpět na » Primera Division » Rijkaard už má k dispozici Messiho

Primera Division - Rijkaard už má k dispozici Messiho

0

Líbilo se

07.02. - Lionel Messi už obdržel povolení od lékařů a je k dispozici Franku Rijkaardovy na nedělní zápas proti Racingu Santander na Nou Campu. Argentinec, který se zranil 12. prosince, dokázal, že už je stoprocentně fit. V tréninkovém zápase totiž předváděl skoro stejné kousky jako před jeho zraněním.

Messi také byl nejlepší hráč v tomto tréninkovém zápase, který trval zhruba hodinu a absolvovalo ho devět hráčů z hlavního mužstva, ke kterým se na Miniestadi přimíchali ještě další hráči. Navíc všechno ze své lóže sledoval trenér Frank Rijkaard.

Argentinec hrál v útoku společně s Ezquerrem a Eiduerem Gudjohnsenem v týmu, ve kterém nechyběl ani Juliano Belleti a brankář Albert Jorquera. Na druhé straně se seřadili: Gianluca Zambrotta, Thiago Motta, Ludovic Giuly a Samuel Etoo.

Messi měl vynikající vedení míče a prokázal, že je stoprocentně připravený na ligový zápas, který se sehraje příští neděli. Barcelona přivítá na Nou Campu Racing Santander. Lionel Messi byl po celou dobu tréninku velice aktivní, měl extrémní rychlost a střídal si pozice. Jednou byl na pravé straně a pak zase na středu. Měl také velmi dobré příležitosti ke vstřelení gólu a svým spoluhráčům byl v útoku velmi užitečný.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články