Zpět na » Primera Division » Prezident Realu mi volal, ale odmítl jsem ho, přiznává Allegri nabídku z Madridu

Primera Division - Prezident Realu mi volal, ale odmítl jsem ho, přiznává Allegri nabídku z Madridu

Prezident Realu mi volal, ale odmítl jsem ho, přiznává Allegri nabídku z Madridu © abc.es - Massimiliano Allegri

0

Líbilo se

14.06. - Teď už je to pasé. Real Madrid už nového trenéra má, byť se kolem toho vytvořil větší humbuk, než se dalo předpokládat. Nicméně ještě před pár dny, kdy místo uvolněné Zidanem zelo prázdnotou, byl mezi možnými kandidáty na převzetí funkce trenéra Realu Madrid i Massimiliano Allegri.

Úspěšný kouč Juventusu se zcela logicky při výběru vhodných adeptů na osiřelé místo trenéra, dostal do užšího výběru. Jenže problém byl, vlastně jako u všech ostatních, že byl smluvně vázán v Juventusu Turín. To mělo na konečném rozhodnutí u 50letého kouče největší vliv.

Allegri, který letos vybojoval s Juve čtvrtý italský titul v řadě, přiznal, že mu volal prezident madridského klubu, nicméně nabídku odmítl. „Spíše než ne Realu Madrid to bylo ano Juventusu. S Florentinem Pérezem jsem mluvil, ale odmítl jsem nabídku. Bylo správné, že jsem zůstal, protože toto rozhodnutí jsem učinil už dříve, respektoval jsem to, na něčem jsme se předtím s vedením Juventusu dohodli. Nechtěl jsem zvažovat jiné nabídky. Každopádně děkuji prezidentovi Pérezovi za příležitost,“ řekl trenér Juventusu.

Allegri byl na seznamu kandidátů nejen u Realu Madrid, ale také u Chelsea. „Zůstávám i proto, že se tento projekt každým rokem obnovuje a každým rokem je také víc soutěživější. Juventus je mezi nejlepšími kluby světa a je potěšením pracovat s Agnellim, Marottou, Paraticim nebo Nedvědem.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Arsinna - 14.06. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Arsinna
Forte02 - 15.06. Odpovědět

Dělá tady vůbec nějaký admin kurva něco? Vždyť je to úplně odporný vidět tady na každé stránce takovéto sračky co tady dávají tady ti kokotové. Fotbalportal stoji už fakt za hovno. Smajlík 12

Forte02

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 20 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Zidane69
Eidur - 14.06. Odpovědět

Moc Italský fotbal nemusím, natož tak Juve. Ale na druhou stranu se mi přístup, vyjednávání a celkově to vedení líbí (alespoň v dnešní době, kdy už tolik nesází Smajlík 2 )

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články