Zpět na » Primera Division » Tottenham se točí kolem hráče Barcelony a chce využít váhání Interu

Primera Division - Tottenham se točí kolem hráče Barcelony a chce využít váhání Interu

Tottenham se točí kolem hráče Barcelony a chce využít váhání Interu © marca.com - Rafinha

0

Líbilo se

12.06. - Barcelona se již delší dobu zajímá o hráče Tottenhamu Eriksena. A na oplátku také londýnský klub projevuje zájem o jednoho hráče katalánského klubu. Velký rozdíl je v tom, že zatímco plejer Kohoutů patří neodmyslitelně do základní sestavy a sen Barcelony získat ho zřejmě zůstane jen snem, fotbalista o nějž se uchází Pochettino, má prakticky kapitolu na Camp Nou uzavřenu.

Rafinha Alcántara byl považován za velkou naději barcelonského klubu do budoucna. Měl se jednou stát pilířem zálohy. Hned několik faktorů ale hrálo roli v tom, že naděje do něj vkládané zůstaly doposud nenaplněné, včetně dvou vážných zranění kolene.

Vzhledem k tomu, že ani pod trenérem Valverdem neviděl Rafinha perspektivu, rozhodl se, i s ohledem na blížící se světový šampionát, odejít na hostování do milánského Interu. S ním Barcelona upekla dohodu, na jejíž základě se tento transfer měl stát trvalým přestupem v případě, že se italský klub probojuje do Ligy mistrů. To se nakonec nerazzurri s odřenýma ušima podařilo, jenže dohodnutých 35 milionů se jim platit nechce. Chtějí hráče znovu na hostování a když na to Barcelona reaguje odmítavě, snaží se stanovenou sumu tlačit co nejvíc dolů.

Tento týden by mělo dojít na schůzku Rafinhova otce, někdejšího výborného fotbalisty Mazinha, se zástupci Interu a Barcelony, kde by se měl dohodnout další postup.

Ovšem situaci může hodně ovlivnit jedna podstatná skutečnost. Po dřívějších informativních dotazech z West Hamu a Arsenalu se zcela konkrétně vložil do hry Tottenham. Ten nepovažuje cifru 35 milionů eur za bezesporu velmi dobrého fotbalistu nijak přemrštěnou a existuje tak velice seriózní možnost, že by se nakonec Rafinha stěhoval ze Serie A do Premier League.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Allinna22

Nevím odkud je v článku informace, že se interu 35 mil. platit nechce...to je supr cena, jenže Barca ji chce do konce června a to nejde splnit kvůli FFP, takže to opět uvízne na mrtvém bodě a po Cancelovi nám unikne další super hráč

Vagiclean69
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články