Zpět na » Primera Division » Griezmann promluvil. Kdy definitvně oznámí jméno klubu, v němž bude příští sezónu hrát?

Primera Division - Griezmann promluvil. Kdy definitvně oznámí jméno klubu, v němž bude příští sezónu hrát?

Griezmann promluvil. Kdy definitvně oznámí jméno klubu, v němž bude příští sezónu hrát? © ouest-france.fr - Antoine Griezmann

5

Líbilo se

02.06. - Moc toho v poslední době francouzský útočník Antoine Griezmann nenamluvil. Až včera. I když toho, pravda, zase moc neřekl, jednu podstatnou informaci přeci jen utrousil. A sice to, kdy oznámí jméno klubu, v němž bude působit v příští sezóně.

Zatím je to velká neznámá. Ačkoliv všichni očekávali přestup Antoineho Griezmanna z Atlética Madrid do Barcelony, která za něj hodlala utratit výkupní klauzuli 100 milionů eur, nedávné informace z médií tuto hypotézu úplně nepotvrzovaly. V kabině rojiblancos měl totiž francouzský fotbalista sdělit svým stávajícím spoluhráčům že setrvá v týmu ještě minimálně další sezónu.

Griezmann na veřejnosti ke svému budoucímu působišti vůbec nemluví. Nechává fanoušky v nejistotě. Nicméně jak včera stroze poznamenal, velice brzy už všechny pochybnosti rozptýlí.

Po výhře francouzského národního týmu nad Itálií 3:1 v rámci přípravy na blížící se mistrovství světa (dal jeden gól z penalty), stručně odvětil na otázku týkající se jeho příštího angažmá. „Ano, svoji budoucnost odhalím před startem mistrovství světa,“ pronesl Griezmann.

Celý šampionát startuje už ve čtvrtek 14. června, francouzský národní tým má naplánováno první vystoupení o dva dny později, v sobotu 16. června proti Austrálii.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
FCBzUSA - 03.06. Odpovědět

Co to tady je za debilni reklamy

FCBzUSA
Armanna - 02.06. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Armanna
benv - 02.06. Odpovědět

kurzové sázení, spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

benv

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 13 tipu maji super bilanci 11 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Zidane69
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články