Zpět na » Primera Division » Guardiola potvrdil, že hvězdu Realu Madrid kupovat nebude

Primera Division - Guardiola potvrdil, že hvězdu Realu Madrid kupovat nebude

Guardiola potvrdil, že hvězdu Realu Madrid kupovat nebude © FotbalPortal.cz -

1

Líbilo se

31.05. - Žádný přestup na lince Madrid - Manchester se konat nebude. Tedy alespoň na stanici, kde jsou doma City. Pep Guardiola na dotaz, jestli koupí do svého týmu hráče Bílého baletu, jednoznačně odpověděl, že to v úmyslu rozhodně nemá.

Manažer Manchesteru City Pep Guardiola se zúčastnil charitativní akce pořádané Nadací Johana Cruyffa. Během ní odpovídal na všetečné dotazy a jedním z nich byl i ten, jestli se budou Citizens v létě snažit získat hráče madridského Realu Isca. O něj tým z Etihad Stadium projevuje zájem již několik let, vzhledem k tomu, že v Madridu nemá stálé místo v sestavě. Ovšem nikdy se přestup neuskutečnil.

A jak se zdá, pokud Pep Guardiola dodrží slovo, nedojde k němu ani toto léto. „Manchester City nechce koupit Isca,“ odpověděl někdejší kouč Barcelony a Bayernu.

Guardiola se rovněž zmínil o nedávném triumfu Realu Madrid v Lize mistrů. Na dotaz, jestli si ho Zidaneho svěřenci zasloužili jednoznačně odvětil: „Prostě Ligu mistrů vyhrál. Koho zajímá, jestli si ji zasloužili nebo ne. Je třeba jim pogratulovat, neboť je velmi obtížné tuto soutěž vyhrát. Ukazuje to na kvalitu mužstva a doufáme, že jim znemožníme, aby získali čtvrtou v řadě. Zidane odvedl excelentní práci.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
benv - 01.06. Odpovědět

kurzové sázení, spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

benv
Imgonna - 31.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Imgonna

Tak si zkus vyhonit a běž do háje tady na to nikdo není k zvědavý.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články