Zpět na » Primera Division » Co stojí za tím, že chce Ronaldo odejít z Realu?

Primera Division - Co stojí za tím, že chce Ronaldo odejít z Realu?

Co stojí za tím, že chce Ronaldo odejít z Realu? © dailymail.co.uk - Cristiano Ronaldo

2

Líbilo se

30.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Blíží se letní čas a Cristiano Ronaldo opět zavdává příčiny ke spekulacím, které ho posílají pryč z Realu Madrid. Před týdnem, po finále Ligy mistrů, naznačil, že by duel s Liverpoolem mohl být jeho poslední v bílém dresu. Stejně jako loni se i tentokrát začíná probírat skutečný důvod toho, proč vlastně touží řady Bílého baletu opustit. Co ho k tomu vede?

Byť Cristiano po duelu s Liverpoolem prohlásil, že problémem nejsou peníze, zřejmě to nebyla tak úplně pravda. Ale ani lež. Hlavním problémem je totiž podle expertů postava prezidenta Florentina Péreze. Jejich chladný vztah se začal utvářet hned od samého začátku. Tedy už od přestupu Ronalda z Manchesteru v roce 2009. Portugalský útočník byl totiž esem předchozího prezidenta Calderóna. Jenže ten ze své pozice musel odejít a nově zvolený Pérez, který už zažil předchozí éru přeplacených Galácticos, jako první větu směrem k Ronaldovi zoufale utrousil: „Pane bože, ten byl ale drahý.“

To, že ho Pérez do Realu nekupoval, poznamenalo celý jejich další vztah. Ronaldo nikdy neskrýval svoji chladnost k madridskému prezidentovi. Veškerou komunikaci s ním téměř výhradně vedl agent Jorge Mendes.

Ronalda samozřejmě namíchlo i to, když po jeho loňském obvinění z nezaplacených daní Finančnímu úřadu ve výši 15 milionů eur, se k němu vedení otočilo zády a nechtělo se do jeho kauzy se státními orgány vůbec namočit. Nepostavilo se za něj, což v představě CR7 znamenalo, že nezaplatilo dluh za něj. Už v minulosti si Ronaldo stěžoval na to, že například necítí ze strany vedení dostatečnou podporu v boji o Zlatý míč.

Ale jak bylo uvedeno výše, roli zde (zřejmě) budou hrát i peníze. Ronaldo samozřejmě chce brát minimálně stejné peníze, jako Messi nebo Neymar. Navíc když v anketách oba fotbalisty v posledních dvou letech strčil do kapsy a může se považovat za nejlepšího hráče na světě. Jenže Pérez si už po posledním vylepšení a prodloužení smlouvy myslel, že Ronaldovi, kterému už je 33 let, navýšil plat dostatečně. A byť společně s klubovým ředitelem Sánchezem nakonec přeci jen poslali Ronaldovi návrh nové smlouvy, ten na ni ani neodpověděl. Jasné znamení, co si o ni asi myslel. Považoval ji za výsměch. Jeho plat by totiž zůstal v podstatě stejný a na lepší peníze by si přišel jen po splnění různých výkonnostních bonusů.

Jak z bezvýchodné situace ven? Ronaldo má v Madridu platnou smlouvu do roku 2021. Výkupní klauzule činí 1 miliardu eur. Cristiano by proto asi musel sdělit Pérezovi, že chce za každou cenu odejít a donutit tak Real vyjednávat. Agent Mendes už prý má předběžně rozjednané destinace jako návrat do United nebo Paris SG. Jenže Pérez je tvrdý vyjednavatel a nebude lehké s ním smlouvat. Anebo bude Ronaldo muset přijmout nabídku ze strany vedení a vzít novou smlouvy s bonusy. To je pravděpodobnější varianta. Obě strany jsou nuceny dohodnout se.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ať jde do Číny, tam mu zaplatí, kolik si řekne .... A hlavně tam nebude Pérez Smajlík 7

pavelprvni

Jak vyjebat s Pérezem? Udělej to jako Payet a prodá tě za 50M.

AVSuvorov
Kimonna - 30.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Kimonna

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 17 tipu maji super bilanci 14 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Zidane69
COKO - 30.05. Odpovědět

On je na odchodu z Realu? Že o tom nevím, jen čtu novinářské žvásty.

COKO

Ja uz ctu taky asi 3 roky o jeho navratu do United,a asi 4 roky o prestupu Lewandowskeho do Realu. V obou pripadech to byla vzdy skoro"tutovka" Smajlík 16

tomogara
CPuyol - 30.05. Odpovědět

To je normální. Podle novinářů hraje Messi tak 3 roky v City.

CPuyol
WyQinac - 30.05. Odpovědět

tohle je kazdy leto, nic novyho..

WyQinac
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články