Zpět na » Primera Division » Pochettino sice prodloužil s Tottenhamem, ale…

Primera Division - Pochettino sice prodloužil s Tottenhamem, ale…

Pochettino sice prodloužil s Tottenhamem, ale… © dailymail.co.uk - Mauricio Pochettino

1

Líbilo se

26.05. - Včera byla fanouškům Tottenhamu oznámena velmi důležitá informace. Manažer Mauricio Pochettino prodloužil s klubem smlouvu o další dva roky, až do 30. června 2023. Nicméně na druhou stranu zas tak úplně v klidu být nemohou. Alespoň to tvrdí španělský deník Marca, který přinesl zprávu o jisté klauzuli v novém kontraktu.

Působení Mauricia Pochettina u Tottenhamu je velký sukces. V anglické lize dotáhl kdysi průměrný tým do nejvyšších pater Premier League. Za poslední tři sezóny neskončil na horším než třetím místě a pro budoucnost Spurs měl proto podpis pod novou smlouvu velmi velkou váhu.

Vedení klubu tak dalo najevo všem chtivým klubům, které stály o Pochettinovy služby, že prostě není k mání. Ať už to byl Manchester United, předtím než ukázal na Mourinha, nebo Chelsea, která si na něj dělala zálusk letos.

Nabídka od Romana Abramoviče byla opravdu hodně luxusní a proto majitel klubu Daniel Levy musel rychle jednat. A podle deníku Marca také Pochettinovi slíbit, že pokud by mu přišla nabídka ze dvou konkrétních klubů, které nehrají Premier League, nechá ho odejít. Má se jednat o Real Madrid a Paris SG.

„Budu pokračovat v Tottenhamu, ale ty mě necháš jít, pokud zavolají tyto dva kluby,“ cituje španělský deník údajnou konverzaci mezi Pochettinem a Levym.

Jak známo Real Madrid řadí Pochettina, který zná španělskou ligu z působení v Espanyolu, mezi hlavní kandidáty, kteří by jednou v budoucnu mohli nahradit současného trenéra Zinedina Zidaneho.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Hellmia - 26.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Hot24.top

Hellmia
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články