Zpět na » Primera Division » Ceballos na odchodu z Realu Madrid. Zájem o jeho služby je vážný

Primera Division - Ceballos na odchodu z Realu Madrid. Zájem o jeho služby je vážný

Ceballos na odchodu z Realu Madrid. Zájem o jeho služby je vážný © dailymail.co.uk - Dani Ceballos

2

Líbilo se

26.05. - Vše nasvědčuje tomu, že dobrodružství záložníka Daniho Ceballose v Realu Madrid bude mít pouze roční trvání. Víc to asi nepůjde. Hráč, kterého strčil trenér Zidane do kouta, už nebude chtít prožít další sezónu v zapomnění. Hodlá sbalit kufry a vyklidit skřínku na San Bernabéu. Zájem je o něj velký.

V létě se o něj přetahoval Real Madrid s Barcelonou. Nejlepší hráč mládežnického EURA v sobě skrýval nevídaný potenciál. Ačkoliv se experti vyjadřovali v tom smyslu, že by měl v Barceloně vzhledem ke svému hernímu projevu větší uplatnění, nakonec v bitvě o mladý španělský klenot triumfoval Real Madrid.

Za Ceballose zaplatil Betisu Sevilla cenu, která figurovala ve smlouvě jako výstupní a zachoval se jako grand, když verdiblancos na znamení dobrých vztahů poslal na Benito Villamarín ještě nějaký ten milion navíc. V součtu kolem 20 milionů eur.

Jenže když se Ceballos ohlédne zpět za uplynulými deseti měsíci, musí být zklamán. A to tak, že velmi. Odehraných 900 minut ve 22 zápasech, dva vstřelené góly, přihrávka žádná, to je slabota. Navíc většinu minut si odkroutil v poháru, kde dával Zidane příležitost náhradníkům. O jeho odchodu se spekulovalo už v lednu, ve hře byl „domovský“ Betis. Jenže návratu na rodnou hroudu zamezily i soutěžní regule.

Nicméně Betis se snu o návratu svého ztraceného syna nevzdal. Teď by jeho fotbalové schopnosti potřeboval víc než kdy jindy, jelikož se klub ze Sevilly probojoval do základní skupiny Evropské ligy.

Jenže prezident Realu Madrid Florentino Pérez nechce z obchodu, pokud možno, tratit ani euro. Jeho představou je prodat Ceballose do Betisu, ale za částku, která by se hodně podobala té z minulého léta - hovoří se o 16 milionech eur. Bílý balet si ale dává ještě jednu podmínku. O hráče nechce přijít nadobro a rád by si proto, jako například u Moraty, zanesl opci na zpětný přestup. Hostování nepřipadá v úvahu.

S tím ale nesouhlasí Betis, který by za takové konstelace požadoval mnohem nižší přestupovou částku. Jenže musí brát v úvahu i to, že o hráče neusiluje sám. Ceballos má dobrý kredit také na ostrovech, kde projevuje interes především Liverpool.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, elconfidencial.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Hellmia - 26.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Hot24.top

Hellmia
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články