Zpět na » Primera Division » Lampard je svázaný s Mourinhem

Primera Division - Lampard je svázaný s Mourinhem

0

Líbilo se

08.02. - Budoucnost Franka Lamparda je hodně závislá na trenérovi Chelsea Jose Mourinhovi. Neznamená to snad, že by Lampard měl portugalského kouče následovat po jeho příštích angažmá, spíše fakt, že jestli Mourinho v létě v Chelsea skončí, sbalí si kufry i Lampard.

Situace v Chelsea v posledních týdnech nebyla ideální, mluvilo se o problémech uvnitř kabiny. Navíc se na Mourinha valila kritika. Mezi hráče, kteří se postavili na stranu trenéra byl spolu s Johnem Terrym i Frank Lampard. Vůbec se mu nelíbila špína, která byla na osobu kouče Chelsea vyřčena. A ještě míň se mu zamlouvala varianta, že by úspěšný trenér po sezóně Stamford Bridge opustil. Vážně uvažuje o tom, že jestli se tak stane, změní prostředí i on. A hlavním zájemcem o služby tohoto středopolaře je také Barcelona.

Lampard moc dobře ví, jak po něm na Nou Campu touží, navíc rozhodující váhu při jeho konečném rozhodování může mít i fakt, že jeho žena je původem z Katalánska. Ale Lampard o nabídky rozhodně nouzi mít nebude, již dříve se kromě Barcy ozvali i z Interu Milán, či Realu Madrid. Při přestupu by velkou roli samozřejmě hrála finanční stránka věci, ale velký důraz by Lampard kladl i na sportovní hledisko. Do Chelsea přišel z West Hamu a je nad slunce jasné, že jestli se rozhodne Blues opustit, pak pouze směrem do klubu nejvyšší kategorie.

A určitě není žádným tajemstvím, že fotbalová filozofie katalánského gigantu se mu velice zamlouvá. A nejde jenom o samotné hráče, které by na Nou Campu potkal, ale rovněž sázka na atraktivní kopanou, mazlení se s míčem. Xavi Hernandez, který se aktuálně nacházel s reprezentací v Manchesteru uvedl že: „Lampard je vyjímečný hráč, je to kompletní hráč po všech stránkách. A jeho role jak v Chelsea, tak i v anglické reprezentaci je nepostradatelná. Přivítali bychom ho s otevřenou náručí, jako kteréhokoliv jiného hráče. Navíc by přišel vyjímečný hráč, který by mužstvu velmi pomohl.“

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články