Zpět na » Primera Division » Real přímo nesnáší. Co proto přeje Jordi Alba svým madridským spoluhráčům z reprezentace?

Primera Division - Real přímo nesnáší. Co proto přeje Jordi Alba svým madridským spoluhráčům z reprezentace?

Real přímo nesnáší. Co proto přeje Jordi Alba svým madridským spoluhráčům z reprezentace? © zimbio.com - Jordi Alba v souboji s Ronaldem

0

Líbilo se

23.05. - Jeho antimadridismus je všeobecně známý a sám ho rozhodně nijak neskrývá. Obránce Barcelony Jordi Alba pokaždé veřejně prohlašuje, že Real Madrid je to poslední, co by na světě měl rád. Teď ho čeká v reprezentaci Španělska dlouhý pobyt i s hráči nenáviděného klubu. Jak s nimi vlastně vychází?

Jak sám Jordi Alba potvrdil, vztah s hráči Realu Madrid má „zvláštní“. Rozhodně nečekejte, že by při reprezentačním soustředění nepromluvil se zástupci Bílého baletu ani slovo, či se jich nějak stranil. Přiznává, že s některými hráči má dokonce velmi dobré vztahy. „Vycházím dobře se všemi hráči Realu Madrid, především se Sergiem Ramosem, kterého znám už dlouhou dobu. Ale to samé mám s Iscem, Asensiem, Lucasem Vázquezem nebo Nachemn,“ uvedl v rozhovoru pro televizní stanici Antena 3.

Nicméně vztah mezi ním a hráči Blancos je spíš ve stylu láska-nenávist. Pro přiblížení popsal událost z minulé sezóny, kdy Real hrál finále Ligy mistrů s Juventusem. „Po finálovém zápase jsem jim všem napsal a gratuloval jim. Ale současně s tím jsem jim i napsal, že jsem jim přál, aby ten zápas prohráli. A doufám, že stejnou zprávu nebudu muset psát i v sobotu,“ naznačil, koho by si přál za vítěze finále Ligy mistrů. „Přeji si, aby Real Madrid prohrál všechny zápasy,“ dodal ještě Alba.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
benv - 24.05. Odpovědět

kurzové sázky, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

benv
heto - 24.05. Odpovědět

Smajlík 2

heto
Reekwon - 24.05. Odpovědět

Nic neobvyklého, pokud je někdo fanouškem Barcelony nebo Realu, tak nikdy nepřeje vítězství tomu druhému, v žádném zápase Smajlík 2

Reekwon
Imlitta - 23.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Imlitta
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články