Zpět na » Primera Division » Zidane neodmítá Neymara. S Ronaldem by se doplňovali, v létě budou změny

Primera Division - Zidane neodmítá Neymara. S Ronaldem by se doplňovali, v létě budou změny

Zidane neodmítá Neymara. S Ronaldem by se doplňovali, v létě budou změny © FotbalPortal.cz - Sejdou se Zidane s Neymarem příští sezónu?

4

Líbilo se

12.05. - Asi to není nic příjemného odpovídat zas a znova na dotazy týkající se ožehavého tématu. Jenže to je práce, kterou pokaždé musí trenér Realu zvládnout ve chvíli, kdy se novinami prožene vlna spekulací nad přestupem Neymara z Paris SG. A včerejšek byl právě ten den, kdy se musel Zizou na svém křesle v tiskovém centru hodně potit.

Bude hrát v Realu příští sezónu? Dokázal by se fotbalově doplňovat s Ronaldem? Jedna otázka střídala druhou a Zidane si musel dávat pozor, aby neřekl něco, čeho by se senzacechtiví novináři mohli chytit.

„Nevím, jestli tady bude. Nejsem tím, kdo by to měl říkat. Mě zajímá jen to, co nám zbývá do konce sezóny. Po finále v Kyjevě se bude jednat s vedením. Určitě budou změny, ale teď...,“ nedokončil větu ZZ.

Mohl by se tedy doplňovat s portugalským útočníkem?, naléhali španělští žurnalisté. „Dobří hráči jsou vždycky kompatibilní. Když jsem ještě hrál, tvrdili, že si na hřišti nevyhovíme s Djorkaeffem. To byla blbost! Vyhráli jsme společně mistrovství světa. Mimo hřiště, to nevím, ale na trávníku mají dobří hráči vždycky společnou chemii.“

„Neymara jsem po vedení nechtěl a už se o tom příliš nechci bavit,“ utnul další otázky na toto téma francouzský trenér. Očekávaná odpověď vzhledem k jeho postavení v týmu. Zidane určitě není v pozici, kdy by si mohl diktovat, aby mu prezident Pérez přivedl brazilskou hvězdu. A možná ani netuší jaké nejvyšší muž Realu podniká kroky směrem do budoucna.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tensteo - 13.05. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

tensteo

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Isnezanna

Zidan voe ty mas před se sebli poskednich par zápasu plesaty idiote. Hlavně voe ještě myslíš ze můžeš vyhrát laligu. Hlupák proste Smajlík 7

vladcevesmiru1

Posranej kryple a retardovaný děcko, jsi jenom hovno na podrážce Královského klubu. Psi štěkají a karavana jede dál. Myslíš si, že jsi vládce vesmíru? Hovno jsi a ne vládce. Cítím culého na míle. Zastrč prdelku ze zídky blbe.

maple001
Jackopz - 12.05. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Jackopz
COKO - 13.05. Odpovědět

Roztrhejte si občanky, oba dva stejní.

COKO

Boze vy ste sa hladali jeden lepsi nez druhy..."myslis ze jsi vladce vesmiru? Hovno jsi a ne vladce" Kks to ma dostalo vidiet ze si male decko tiez lebo takuto hovadinu dospely clovek v zivote nenapise Smajlík 2 Ale pobavilo Smajlík 2

Blue_Lion
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články