Zpět na » Primera Division » Dembélé dal za pět minut víc gólů než za celou sezónu. Loučil se po Iniestovi i další hráč?

Primera Division - Dembélé dal za pět minut víc gólů než za celou sezónu. Loučil se po Iniestovi i další hráč?

Dembélé dal za pět minut víc gólů než za celou sezónu. Loučil se po Iniestovi i další hráč? © metro.co.uk - Dembélé s Rakitićem

3

Líbilo se

10.05. - Škoda, že končí sezóna. To si asi musel říct Ousmane Dembélé a také ti, co ho podporovali a fandili mu v dobách těžkých. A ruku na srdce, těch byla určitě menšina v porovnání s těmi, kteří nad ním lámali hůl. Dal včera Villarrealu dva góly. A s nadsázkou se dá říct, že za pět minut dal víc branek ve španělské lize, než za celou sezónu.

Včera konečně ukázal, že může být Barceloně platný. Marná sláva, útočník žije především z gólů, ty mu dodávají sebedůvěru. A pokud se mu jich nedostává, začíná nad sebou pochybovat a to není dobré. Zvlášť u mladého kluka, kterého prověřila doposud francouzská liga a jeden bundesligový ročník, kde na něm určitě neležel takový tlak jako v Barceloně. Kritiku kromě toho posila, která klub stála přes 100 milionů eur, schytávala i za to, že příliš nebrání.

Myšlenky na hostování smetl ze stolu trenér Valverde a společně s ním i prezident Bartomeu, byť se zdálo, že zrovna prvně jmenovaný Dembélému moc nevěří. Nedával mu velký zápasový prostor. „Má ohromný talent. Je technicky vybavený, rychlý, má jiskru, dokáže přejít jeden na jednoho, umí oběma nohama...To všechno má a může nám pomoci. Je mladý a spoustu času před sebou. Všichni hráči potřebují určitě období na aklimatizaci. Pokud jste mladý, musíte se i učit. Ale dnes u druhého gólu byl úžasný,“ vysvětlil a pochválil po včerejším utkání šéf barcelonské střídačky 20letého Francouze. Jenže jak to bude, až přijde jeho krajan Griezmann a fronta na místo v základu bude ještě delší, je v tuto chvíli těžké odjadovat.


V posledních dnech se mluvilo především o loučení Andrése Iniesty s barcelonským dresem. Nicméně v kádru azulgranas je hned několik dalších hráčů v souvislosti s nimiž se hovoří o loučení. Včera se po skončení zápasu, když už byl stadion Camp Nou zcela prázdný, odehrála jedna scénka, která by jedno takové sbohem mohla představovat. Útočník Paco Alcácer se totiž, ještě v dresu, na trávníku fotil se svými blízkými. Naposledy?

Útočník, který do Barcelony přicházel v létě 2016 z Valencie za 30 milionů eur, nedostával během svého působení, ať už pod Enriquem nebo Valverdem dostatečný prostor. Dokonce ani včera, kdy Luis Suárez zůstal na střídačce. To, že po hodině hry poslal Valverde do hry právě uruguayského útočníka a Alcácerovi nedal ani minutu, je více než výmluvné směrem k jeho budoucnosti v klubu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

IlMargotta
comest - 10.05. Odpovědět

sportovní kurzové sázky - spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

comest
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články