Zpět na » Primera Division » Čína padá. Iniesta se vydá jiným směrem

Primera Division - Čína padá. Iniesta se vydá jiným směrem

Čína padá. Iniesta se vydá jiným směrem © sport.es - Andrés Iniesta

4

Líbilo se

08.05. - Počítalo se, že Andrés Iniesta, který za pár dnů ukončí svoji dlouholetou kariéru v barcelonském klubu, bude další kroky ve své bohaté a úspěšné dráze činit v čínské Superlize. Jenže poté, co vedení klubu Chongquing Lifan potvrdilo, že španělský záložník nebude jeho posilou, vyvstávají spekulace, kam že Iniesta od příštího ročníku zamíří.

Názory na jeho příští působiště se ale různí. Například španělský deník AS informuje o tom, že další angažmá je pro ikonu barcelonských příznivců připraveno taktéž na asijském kontinentě, ovšem v Japonsku.

Klub Vissel Kobe, jehož majitelem je i Hiroshi Mikitani, šéf firmy Rakuten, hlavního sponzora barcelonského klubu, prý nabízí Iniestovi kontrakt do roku 2021 s platem 25 milionů eur za sezónu. Dohoda údajně zahrnuje i vytvoření mládežnické akademie, v níž by byly praktikovány stejné učební metody jako má La Masía, kde by trénovali odborníci z Barcelony. Iniesta by pak byl reklamní tváří tohoto projektu pro nábor mladých Japonců.

Diario Sport naproti tomu tvrdí, že Iniesta bude s největší pravděpodobností hrát v Austrálii. Sice neuvádí konkrétní klub, nicméně argumentuje tím, že u protinožců by našel Iniesta klidné prostředí pro život své rodiny a ze sportovního hlediska fotbalovou soutěž, která je na vzestupu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Irmionna
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články