Zpět na » Primera Division » Messi tlačil v poločase na sudího, stěžoval si Ramos. Jseš pos… a všechno jim daruješ, rozčiloval se Argentinec. Suárez se zase přiznal

Primera Division - Messi tlačil v poločase na sudího, stěžoval si Ramos. Jseš pos… a všechno jim daruješ, rozčiloval se Argentinec. Suárez se zase přiznal

Messi tlačil v poločase na sudího, stěžoval si Ramos. Jseš pos… a všechno jim daruješ, rozčiloval se Argentinec. Suárez se zase přiznal © FotbalPortal.cz -

4

07.05. - Hodně vzruchu přineslo včerejší El Clásico. A to i přesto, že v něm už v podstatě o nic nešlo. Nicméně podobné zápasy vždycky přináší vyhrocené situace a nedělní ligový duel, jenž skončil nakonec nerozhodně 2:2, nebyl výjimkou.

Spoustu kontroverzních okamžiků nachystal zápas mezi Barcelonou a Realem na Camp Nou. Hodně vzrušení přinesl mimo jiné i závěr prvního poločasu, který nakonec vyústil ve vyloučení Sergiho Roberta, který udeřil do hlavy obránce Marcela. „Praštil mě do hlavy,“ potvrdil madridský zadák.

Cestou do kabin se pak kolem rozhodčího Hernándeze shlukli hráči domácího mužstva a ostře protestovali proti uděleném červené kartě. To mělo podle Sergia Ramose, kapitána Realu Madrid vliv na to, jak sudí pískal ve druhém poločase.

„Messi na rozhodčího v poločase tak trochu zatlačil. Nevím, jestli by jinak ve druhém poločase pískal takhle,“ podezíral Ramos.

Podle informací rozhlasové stanice Carrusel Deportivo měl Messi při odchodu do kabin arbitrovi utkání říct: „Jseš po.ranej, jseš po.ranej, jseš po.ranej. Všechno jim daruješ,“ citoval slova argentinského útočníka rovněž deník AS.

Madrid hodně rozčílila i akce z 52. minuty kdy Messi vstřelil gól na 2:1, nicméně celé akci předcházel faul Suáreze na Varanheo, k němuž se po zápase uruguayský útočník bez uzardění přiznal. „Byl to faul, protože Varane zpracovával míč a já mu tam dal nohu. Je to ale rozhodnutí sudího. Byl jsem překvapen.“